SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze tłuszczu - jaki wybrać i jak dawkować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56
Od jakiegos czasu (ok roku) sledze posty na forum, wiec wiele zdarzylam sie juz nauczyc, nigdzie nie znalazlam tak wyczerpujacych informacji na temat efedryny i innych suplementow, dlatego moje pytanie nie dotyczny efektow dzialania o pory stosowania. Musze sie przyznac, ze prowadze bardzo niehigieniczny tryb zycia, z poczatkiem wiosny wraz z przyplywem energii, poprzez cale lato i poczatki jesieni jestem bardzo aktywna, spedzam conajmniej 3 razy w tygodniu na silowni, ale gdy tylko nastaja jesienno-zimowe szarosci wiedne, zazwyczaj popadam w stan apatii, co oczywiscie zawsze wiaze sie z nabraniem okolo 10kg. Tak wlasnie bylo rowniez tego roku, moje cialo zwiotczalo, a delikanie rysujace sie pod skora miesnie zniknely po faldami tluszczu:( Chcialabym sie pozbyc pontonika na brzuchu i nie tylko, o dietach wyczytalam juz wszystkie madre rady, ktore sa zamieszczone na forum, chcialabym jednak wprowadzic do swojej diety suplementy w formie efedryny i l-carnitiny, zazywam rowniez witaminy miedzy innymi z grupy B, choline&inositol, chrom na pochamowanie mojej slodyczowej lapczywosci. W zeszlym roku efedryne przyjowalam zawsze ok 40 min przed silownia (nie poge pominac faktu, ze za pierwszym razem uwierzylam producentom i zazylam dwie tabletki, co oczywiscie skonczylo sie silnym bolem glowy i strasznym biciem serca, trzesacymi sie rekoma, nie bylam w stanie niestety nic zrobic, bo balam sie, ze moje serducho cwiczen cardio nie bedzie w stanie wytrzymac)
Moje pytanie dotyczy mojego obecnego rozkladu dnia, gdyz ze wzg na ilosc zajec, jestem w stanie odwiedzac silownie albo o 7 rano badz tez o 22 wieczorem, ktora opcja jest najlepsza? wiem, ze cwiczenia na czczo przynosza duze korzysci w sferze gubienia tluszczyku, ale chcialabym sie mimo wszystko poradzic, a w zwiazku z tym, w jaki sposob rozlozyc sobie branie efedryny i l-carinitiny, gdyz nic nie osiagne biarac je o 7 rano tuz przed godzinnym treningiem, nie zdarza zadzialac... czy moge brac je jednoczesnie, czy one dobrze ze soba wspolgraja, a moze znacie lepszy sposob suplementacji, moze l- carnitina wcale nie jest potrzebna? bardzo prosze o rade

Chciec to moc!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
rada jest taka ze ułóż sobie dietę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 704
Mam taki bardzo pomocniczy link dla ciebie
https://www.sfd.pl/temat190833/ 

"Niewiarygodne, ale jest osoba, która nie cieszyłaby się z ludzkiej nieśmiertelności.
To grabarz."
- Andrzej Majewski

muscle-zone.com

Jak nie wiesz o co chodzi? Zobacz do profilu na strone domową

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2924
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56
dziekuje!!!

Chciec to moc!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa /rzeźba - jakie suple?

Następny temat

Masa - jaki suplement zakupić?

WHEY premium