SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze dla kobiety

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2936

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 242
Witam:)
Chcialabym zapytac czy te spalecze sa dobre dla kobiety czy moze troche za mocne?:)
https://sklep.sfd.pl/Syntrax_Fyre_ _Spyce-opis25975.html

(proszę moderatora o zmiane tematu na - spalacze dla kobiety)


Zmieniony przez - esti_91 w dniu 2011-01-02 00:18:26

Zmieniony przez - esti_91 w dniu 2011-01-02 00:19:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w dziale odchudzanie (linka znajdziesz w regulaminie)
jest post o spalaczachw ktorycm znajdcy sie na rzeczy facet moze odpwiedziec na twoje pytania

Z mojej strony moge tylko powiedziec ze najwazniejsza jest dieta i takie pytanie padnie na pewno wiec od razu sie zapytam czy jest dopieta na ostatni guzik, czy wyczerpalas wszytskie mozliwosci manipulacji skladnikami i treningiem, bo spalacz to ostatnia rzecz po ktora powinno sie siegac, Jego wplyw na efekty jest na tyle maly ze widoczny rzeczywiscie tylko gdy juz wyczrpalas swoje mozliwosci

Pamiataj nie ma takich substancji bez negatywnego wplywu na nasz organizm, musisz wiedziec po co je bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ze swojej strony dodam, ze ja od spalacza dostalam refluksowego zapalenia przelyku (sic) a inna kolezanka ponoc zaczela wariowac.

U mnie efekty spalacza byly niewarte 2 tygodni na lekach i bez polowy zarcia, ktore lubie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no fakt, jedna na forum miala depresje, ale mysle ze to raczej rzadkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No tak, ale jesli sie przydarzy to moze byc przykre. To samo z tabletkami anty, moja znajoma dostala szalu na zakupy i wahan nastroju. Wszystko to minelo jak wyjela implant.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
niektóre spalacze to straszne mózgoyeby
ja na Venomie miałam bardzo zawyżony poziom agresji i strasznie mi ciśnienie do głowy uderzało... więc generalnie z takimi rzeczami trzeba uważać

a jak już sie łyka, to koniecznie z jakimiś lekami osłonowymi na wątrobe

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2011-01-02 21:00:42

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta na redukcje do sprawdzenia

Następny temat

esti_91/Redukcja

WHEY premium