SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze + dieta + treningi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1841
Witam, chciałbym zapytać Was o zdanie. Na początku miałem tylko dietę, ok 2-3 tygodnie, później doszły treningi oraz Spalacze Tłuszczu Fenix Ground Zero, łącznie przez około 5 tygodni rzuciłem 10 kg, gdyż wcześniej jadłem wiele słodyczy, energetyki itd.. teraz mam zbilansowana dietę 5 posiłków I zamierzam dołączyć do Fenixa: Alphaburn i Erate Fast, co sądzicie o tym? Oczywiście te suplementy razem z koktajlami Białkowymi które stanowią 2 z 5 posiłków, dietą, treningami oraz jazda na rowerze i 8 godzinną pracą fizyczną
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
przede wszytskim trzeba mierzyc sily na zamiary,
sporo uda Ci sie zrobic bez odpowiednio dobranego srodka typowo redukcyjnego,
w pozniejszym czasie, jak pojawi sie zastoj, skorzystac ze spalacza, co pozowli na kontynuowanie efektu redukcyjnego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699301
Daruj sobie te wynalazki . Masz przecież pewne preparaty które maja wiadomy skład a nie zastrzeżone mieszanki .Druga sprawa dopracuj diete bo wypijanie 2 szejków zamiast posiłków nie najlepiej świadczy o Twoim odżywianiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1841
To znaczy Twoim zdaniem te preparaty nie są skuteczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699301
Żadne nie będą skuteczne przy słabej diecie .Podajnwiecje informacji o sobie . Najlepiej wypełnij ankiete działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Powiem tyle że dzisiejsze spalacze są mizerne w skutkach. Ich cena nie jest adekwatna do działania. Ale jeżeli już tak chcesz je wziąć to przy końcówce albo w stagnacji. Na koniec redukcji poleciałbym ci jednak samemu pokombinować spalacz. Wszystko dostępne na allegro. I cenowo wyjdziesz o wiele lepiej.



Zmieniony przez - Jank30 w dniu 10/31/2017 5:00:16 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1841
Ankieta wypełniona, niestety spalacz jiz zacząłem brać a przesyłają do mnie właśnie pozostałe a mieszkam w miejscu gdzie nie bardzo to sprzedam a mam chęć eksperymentować z tym. Co do ankiety polecacie coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699301
Jeśli oczekujesz indywidualnej porady od forumowczów, zwłaszcza jeśli Ci zależy na sensownych odpowiedziach uwzgledniających Twoje indywidualne parametry, jesteś zobowiązny do podania nastepujących informacji o sobie:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie


KOPIUJ -WKLEJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1841
1) bf 25%
2) wiek 19 lat
3) 85kg/180cm
4) wcześniej sporadycznie ćwiczyłem, teraz około miesiąc
5) wyrzezbienie
6) stosowane suplementy wcześniej- nie
7) stosowane wcześniej spalacze - nie
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - Fenix Ground Zero
9) ilość dni wolnych od kreatyny - nie biorę kreatyny
10) informacje na temat diety - dieta wysokobialkowa, niskokaloryczna, mało węglowodanów i tłuszczów
11)przewidziane finanse na cykl - 1000 zl/mc

Czy na podstawie tego pomożecie?



Zmieniony przez - Lollicop w dniu 2017-10-31 17:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1841
Lollicop
1) bf 25%
2) wiek 19 lat
3) 85kg/180cm
4) wcześniej sporadycznie ćwiczyłem, teraz około miesiąc
5) wyrzezbienie
6) stosowane suplementy wcześniej- nie
7) stosowane wcześniej spalacze - nie
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - Fenix Ground Zero
9) ilość dni wolnych od kreatyny - nie biorę kreatyny
10) informacje na temat diety - dieta wysokobialkowa, niskokaloryczna, mało węglowodanów i tłuszczów
11)przewidziane finanse na cykl - 1000 zl/mc

Czy na podstawie tego pomożecie?







Zmieniony przez - Lollicop w dniu 2017-10-31 17:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699301
Niestety ale za szybko złapałeś się za termogeniki z jeszcze z takiej pułki . Co to za dieta białkowa ? Dieta ma być zbilansowana . Proponuje odwiedzić dział odzywianie . Następnym razem nie marnuj kasy na wynalazki z USA , skup się na odżywianiu . Z czasem możesz myśleć o suplementacji która najlepiej dobierz w legalnym sklepie Np SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1841
Czyli preparaty za mocne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna z weglowodanami

Wiecej