SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Spalacze

Wysłana -
Witam
Mam 30 lat 191 cm i 130 kg. Poszukuję skutecznego zestawu który by pomógł mi w powrocie do dawnej wagi ( 30 kg mniej).W swoim zyciu stosowałem kilka różnych spalaczy np. redline, hypershred edge czy stimerex hardcore. Możecie cos polecić ? Na jednym z forum polecają Ground Zero + Alphaburn + Erase Fast.
Co sądzicie o tym zestawie ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wiraj, zestaw ktory wymieniles jest ok, ale malo oplacalny, tym bardziej ze dopiero zaczynasz odchudzanie, wiec na start wystarczy podstawowy termogenik, a nawet obejdzie sie bez, bo przy checi zrzucenia 30kg, sporo pracy przed Toba i redu trzeba podzilic minimum na 2 etapy
Wysłana -
Witam ,
na chwile obecna kluczowa będzie dieta . Nie napisałeś nic o stanie zdrowia . Ewentualnie można by dodać jakiś suplement który dodałby Ci „kopa”na treningach
Wysłana -
ze zdrowiem zadnych problemów nie mam a co do diety zamierzam zamówić odpowiednią
Wysłana -
To najpierw zacznij od ułożenia diety .
Zapraszam do działu odzywianie , tam możesz wstawić do oceny .
Wysłana -
Pierw treningi, później dieta i jak będziesz miał podstawy, to pomyślimy do suplementacji.
Wysłana -
Szkoda ładować teraz w/w produkty, myślę ze spokojnie zrzucisz z 15 kg bez nic a dasz je na docinkę.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź