SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Spalacz tłuszczu przy innych odżywkach.

Wysłana -
Witam, jak już we wcześniejszych postach zażywam już creatyne cm3 all, bcca 2;1;1 pure all i do tego białko + dieta, natomiast mam dośc spory brzuch który tylko on ma w sobie odłożony tłuszcz więc może głupie pytanie ale czy dało by się dorzucić do tego spalacz który będzie dobry jako pierwszy spalacz w życiu bez skutków na zdrowiu a z efektami, ćwiczę, jazda na rowerze siła idzie w górę tylko ten brzuch a chciałbym troche przyspieszyć jego spalanie.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Niestety ale jeszcze nie wymyślono sposobu spalania tkanki tłuszczowej z wybranego miejsca . To samo tyczy się suplementów . Tłuszcz spała się całościowo .
Wysłana -
Oczywiscie może źle to zrozumiałem, chodziło mi to czy przy braniu tych supli i ćwczeń siłowych wpierw a potem aeroby interwały itp. zadziała spalacz i zmaleje mi ilośc tłuszczu m.in. na brzuchu?
Wysłana -
Jeśli będziesz miał deficyt kaloryczny to tak ,jeśli nie to się nie da w ten sposób .
Wysłana -
teoretycznie mozna schudnac biorac gainera, czy Typowo produkt wspomagajace wzrost masy miesniowej
tutaj wszystko rozchodzic sie bedzie o wspomniany przez lodzianina bilans na talerzu.

odpowiendio skomponowana dieta pozowli Ci zredukoac fat z brzucha, odslonic miesnie
Wysłana -
ok rozumiem bilans kalorii ujemny natomiast jak to wplynie na treningi siłowe? Jeśli dało by się połączyć te wszystkie suple i dołożyć do tego spalacz tłuszczu z ujemną dietą to jaki?
Wysłana -
np
https://www.sfd.pl/sklep/Universal_Nutrition_Animal_Cuts-opis2376.html

co do treningow silowych, co dokladnie masz na mysli?
Wysłana -
lordkwiatek
ok rozumiem bilans kalorii ujemny natomiast jak to wplynie na treningi siłowe? Jeśli dało by się połączyć te wszystkie suple i dołożyć do tego spalacz tłuszczu z ujemną dietą to jaki?


Jeśli liczysz na przyrosty siły podczas redukcji to możesz być rozczarowany
Wysłana -
hmm, to czyli jeżeli zostane przy ujemnym bilansie kalorycznym, do tego kreatyna, bcaa, białko i trening siłowy a potem aeroby czy interwały z tym spalaczem tłuszczu to siła nie ma szans pójść do góry ale za to tłuszcz pójdzie w dół?
Wysłana -
Na redukcji najważniejsze jest utrzymanie dotychczasowych wyników . Jedynie początkujący mogą doświadczyć wzrostu siły . Jednak na rewelacje bym nie liczył
Wysłana -
Ale nie będzie żadnych komplikacji przy tych wszystkich suplach? Mam takie pytanie. Jeśli mam dzień bez treningu a rano do pracy fizycznej to jak stosować spalacze? Ustawiłem że będę ćwiczyć siłowowo a potem dobre ćwiczenia na spalanie. Proszę tylko i to jak stosować to przy pracy na rano lub popołudniu. W dni treningowe i nie treningowe.Zmieniony przez - lordkwiatek w dniu 2018-06-07 19:14:49

Zmieniony przez - lordkwiatek w dniu 2018-06-07 19:54:53
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź