SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Spalacz tłuszczu

Ankieta - proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
Staż treningowy
Cel cyklu
Stosowane już wcześniej suplementy
Stosowane wcześniej spalacze
Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny
Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
Przewidziane finanse na cykl
Uwagi i sugestie
Wysłana -
Jaki polecacie spalacz? Wcześniej stosowałem dwa lata temu stosowałem animal cuts, a rok temu Lipo 6 black. Wydaje mi się, że Lipo jakoś bardzo nie działało na mnie.
Wiek-19
Waga-79 Wzrost-174
Staż troche ponad 2 lata
Cel-zrzucenie paru kilo.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witam ,
możesz zajrzeć tutaj :
http://m.sfd.pl/Spalacze_tłuszczu_ranking-t1137263.html 
Wysłana -
witaj, co masz na mysli ze spalacz nie dzialal?
nie bylo efektow w postaic redukcji masy ciala?
Wysłana -
Źle to ująłem nie działał tak jak, miałem nadzieje, że będzie działał. Ani nie było jakiegoś super pobudzenia ani potliwości, ale jak trening robiłem o 18 to do 2 nie mogłem spać :D
Wysłana -
no jak nie bylo pobudzenia, skoro nie spales do 2 w nocy?
chyba zbyt duzo wymagasz od srodkow tego typu
Wysłana -
Super pobudzenie to chyba kojarzy Ci się z innymi środkami

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-04-16 15:16:27
Wysłana -
powoli odnosze wrazenie, ze ludzie coraz czesciej oczekuja od suplementow diety dzialania, jak po narkotykach
Wysłana -
Zle mnie zrozumieliscie wszyscy, nie czułem się wgl pobudzony na treningu. A to, że nie spałem do 2 w nocy to równie dobrze mogło być placebo związane z napisem na etykietce. Ja wiem czego oczekuje od supli a ty nie dopisuj sobie do tego teorii.
Wysłana -
Daj Pan spokój i nie wciskaj ciemnoty . Placebo i brak snu ..
Wysłana -
Kup sobie coś taniego i prostego co ma zwykłe proste składniki, jak kofeina, zielona herbata, pieprz kajeński/czarny itp. Spokojnie da taką samą radę jak super zaj**isty spalacz za 200zł. Może być też cytrulina, beta alanina, tauryna i będziesz zadowolony.
Wysłana -
Polecam spalacze-tluszczu Muscletech. Hydroxycut next gen. Bardzo dobry spalacz. Akurat na sfd jest promocja dobra. Brałem go na ostatniej redukcji.

https://www.sfd.pl/sklep/Muscletech_Hydroxycut_Hardcore_Next_Gen-opis34396.html
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź