SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu przy innych odżywkach.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
Witam, jak już we wcześniejszych postach zażywam już creatyne cm3 all, bcca 2;1;1 pure all i do tego białko + dieta, natomiast mam dośc spory brzuch który tylko on ma w sobie odłożony tłuszcz więc może głupie pytanie ale czy dało by się dorzucić do tego spalacz który będzie dobry jako pierwszy spalacz w życiu bez skutków na zdrowiu a z efektami, ćwiczę, jazda na rowerze siła idzie w górę tylko ten brzuch a chciałbym troche przyspieszyć jego spalanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Niestety ale jeszcze nie wymyślono sposobu spalania tkanki tłuszczowej z wybranego miejsca . To samo tyczy się suplementów . Tłuszcz spała się całościowo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
Oczywiscie może źle to zrozumiałem, chodziło mi to czy przy braniu tych supli i ćwczeń siłowych wpierw a potem aeroby interwały itp. zadziała spalacz i zmaleje mi ilośc tłuszczu m.in. na brzuchu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Jeśli będziesz miał deficyt kaloryczny to tak ,jeśli nie to się nie da w ten sposób .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
teoretycznie mozna schudnac biorac gainera, czy Typowo produkt wspomagajace wzrost masy miesniowej
tutaj wszystko rozchodzic sie bedzie o wspomniany przez lodzianina bilans na talerzu.

odpowiendio skomponowana dieta pozowli Ci zredukoac fat z brzucha, odslonic miesnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
ok rozumiem bilans kalorii ujemny natomiast jak to wplynie na treningi siłowe? Jeśli dało by się połączyć te wszystkie suple i dołożyć do tego spalacz tłuszczu z ujemną dietą to jaki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
np
https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Animal_Cuts-opis2376.html

co do treningow silowych, co dokladnie masz na mysli?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
lordkwiatek
ok rozumiem bilans kalorii ujemny natomiast jak to wplynie na treningi siłowe? Jeśli dało by się połączyć te wszystkie suple i dołożyć do tego spalacz tłuszczu z ujemną dietą to jaki?


Jeśli liczysz na przyrosty siły podczas redukcji to możesz być rozczarowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
hmm, to czyli jeżeli zostane przy ujemnym bilansie kalorycznym, do tego kreatyna, bcaa, białko i trening siłowy a potem aeroby czy interwały z tym spalaczem tłuszczu to siła nie ma szans pójść do góry ale za to tłuszcz pójdzie w dół?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Na redukcji najważniejsze jest utrzymanie dotychczasowych wyników . Jedynie początkujący mogą doświadczyć wzrostu siły . Jednak na rewelacje bym nie liczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
Ale nie będzie żadnych komplikacji przy tych wszystkich suplach? Mam takie pytanie. Jeśli mam dzień bez treningu a rano do pracy fizycznej to jak stosować spalacze? Ustawiłem że będę ćwiczyć siłowowo a potem dobre ćwiczenia na spalanie. Proszę tylko i to jak stosować to przy pracy na rano lub popołudniu. W dni treningowe i nie treningowe.



Zmieniony przez - lordkwiatek w dniu 2018-06-07 19:14:49

Zmieniony przez - lordkwiatek w dniu 2018-06-07 19:54:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw supli do oceny- ciężka praca

Następny temat

Suplementacja na redukcjii.

WHEY premium