SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz nie wymagający teścia ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1310
Witam , mam 22 lata chodzę już na siłownie od około 2 lat z przerwą 6 miesięcy po 1 roku obecnie lece już 6 miesiąc nie mam problemu z dietą ani z budową masy mięśniowej ważę 106 kg przy wzroście 183 cm mam bf na poziomi 25 % i pracuje nad redukcją trochę się zapuściłem i niestety teraz muszę znów stawić czoła walce z tłuszczem który zebrałem jestem endomorfikiem i bardzo szybko nabieram wagi jak się nie pilnuje wiem że dieta + treningi by wystarczyły tylko czas jest potrzebny ale jest jedno pytanie które mnie nurtuje trochę się ogarniam w kwestii dopingu ale jestem ciekaw waszych propozycji bo chciałbym dorzucić jakiś spalacz który wspomoże redukcje wcześniej myślałem nad johambiną ale ostatecznie sam nie wiem Clen + t3 niestety wymaga teścia bo wiem jakie mogą być skutki przyjęcia takich środków bez testosteronu , nie wiem jak działało by samo t3 chodzi o to że nie mogę przyjmować teścia w obecnym czasie ze względu na fakt że musiał bym przerwać cykl za miesiąc na dwa tygodnie bo będę za granicą a chciałbym wzmocnić proces spalania co byście mi polecili w kwestii mocnego reduktora który nie wymagał by przyjmowania testosteronu ?? . Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Dieta dieta dieta
Spalacz to dodatek akurat
Jak nic nie brales daj cos delikatnego na start.
Polecam nowosc z all nutrition redox.
Po nim ew cos mocniejszego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
W miesiac czasu to i tak nic nie zdziałasz . Trenuj , trzymaj diete to na początek wystarczy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym myslicie? Susta deka enan bold teść tren....

Następny temat

Wysoko estradiol i prolaktyna

WHEY premium