SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Spalacz na redukcję - sprawdzony i bezpieczny

Wysłana -
Witam,
z uwagi na mój pierwszy wpis proszę o wyrozumiałość, szukałem w tematach podwieszonych ale niestety nie zadowoliły mnie tamte odpowiedzi.
Wracając do meritum sprawy, proszę o pomoc w dobraniu spalacza. Jestem 3 miech na redukcji, zjechałem 13kg (trening i dieta prowadzona przez trenera), teraz przyszedł czas aby trochę wspomóc sprawę ponieważ nie mogę zejść poniżej 92/91 kg (lece od 104,8kg).
Mam 180 cm wzrostu i wagę jak wyżej. Na chwilę obecną brałem FatBurn od SFD ale jest on po prostu za słaby, nie działa na mnie tak jak powinien.
Treningi wykonuje : Rano cardio (15-20 minut) przed śniadaniem (w Pon,wt,śr,cz,pt.), treningi siłowe wieczorem (19-20) w (pon,wt,cz, sob).
Jaki spalacz najlepiej, abym nie zjechał na zawał, ale żebym miał dobre rezultaty (w tym miesiącu chciałbym zjechać z 5% fatu, obecnie mam 20,5%).

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
po 3 miechach na redukcji czas na maly odpoczynek okolo 2-3 tygodniowy i ponowne wejscie na glebszy deficyt kaloryczny, tym bardziej ze masz 20% fatu jeszcze do ogarniecia

co do spalaczy black nombs w prochu nadac powinien sie idealnie
Wysłana -
black bombs ;) ;P
Wysłana -
sam na niego czekam kiedy w sklepie sfd będzie dostepny
Wysłana -
Dziękuje za wiadomości, Black bombs nie będzie za mocny? Co sądzicie o Warrior Blaze reborn? Godne uwagi czy placebo? Chce jakiegoś termogenika który nie będzie mocno "trzepał".
Wysłana -
aż tak mocno nie trzepie, weź w prochu, najwuzej sypniesz sobie pół porcji, ja kiedyś tabsy black bombsa na pół dzielilem.
Wysłana -
masz sprawdzone srodki, nie szukaj po jakis peseudo firmach z garazu
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź