SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Spalacz na 2 redukcje

Wysłana -
Jak w temacie zastanawiam się co do wyboru spalacza, naczytałam się na forum wielu wątków, ale mam wrażenie, że wiem mniej jak poprzednio, także proszę o pomoc :)
Na początek może powiem, że jestem dziewczyną mam 20 lat, 169cm wzrostu i waga stoi obecnie na 57kg,
obecna dieta to od 2 miesięcy 1400kcal w dni bez treningów, w dni treningowe 1600kcal, dodam, że mam niskie dzienne zapotrzebowanie,
trening siłowy i cardio 4 razy w tygodniu,
ćwiczę intensywnie od 2 lat, siłownia od 4, a sport przewijał się przez całe życie,
rok temu na redukcji stosowałam cannibal inferno apocalypse, działał świetnie, jednak za bardzo mnie pobudzał, a często trenuje wieczorem, przez co były problemy ze snem, ale waga szła ładnie w dół.
Tym razem zastanawiam się w co lepiej zainwestować w sam stimerex hardcore czy może clinical burn i dotego target a2 (dodam, że strasznie użeram się z fatem w okolicach brzucha), jeżeli polecacie coś innego to też dawajcie znać!
Z góry dzięki ;)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie znam żadnego z wymienionych spalaczy, więc tu nie pomogę. Nie myślałaś, że ten tłuszcz na brzuchu to również woda spowodowana złą dietą (ubogą w energię i wartości) oraz kortyzol (głodówka, trening, spalacze)? Wagę masz dość niską. Sama przy tym wzroście nie jestem w stanie zejść poniżej 57 (a to waga startowa, więc bardzo niska).
Wysłana -
A to wycinka na plażę czy jakieś plany sylwetkowe masz?? Żadnego z tych spalaczy, o których piszesz nie stosowałem, więc w ich kwestii nie pomogę.
Wysłana -
Co do diety to w dni treningowe mam około B: 110g ; T: 70g ; W: 190g i spożywając te 5 posiłków chodzę najedzona, ale może faktycznie. A co do wagi to chciałabym jeszcze do 54kg zejść, rok temu po redukcji miałam wagę 52kg
Wysłana -
nightingal

haha tak, typowo na plażę, póki co moim planem na masie było wzmocnić plecy i zbudować pośladki, ale teraz bez większych wymagań

Zmieniony przez - werprus w dniu 2017-05-05 10:22:13
Wysłana -
To niedowaga. Wiem, że to zależy od składu ciała, ale już 57 kg to wychudzenie.
W każdym razie co do suplementów to dodam tylko jeszcze, że każdy spalacz działa na każdego inaczej. Kwestia też tego co się wcześniej stosowało i jak stosuje. Ten co wcześniej stosowałaś teraz rozumiem nie działa? Może za krótką przerwę od niego miałaś? Jaki to w ogóle ma skład i jakie dawki stosowałaś?
Wysłana -
Składniki aktywne: Ilość w porcji dziennej (3 kap.)
ALCAR 650 mg
Caffeine 300 mg
2-Aminoisoheptane (Aconitum Kusnezoffii) 75 mg
Green Coffee Bean Extract 100 mg
Thermo-V 100 mg
Chromium Polynicotinate 50 mg
Higenamine HCl 50 mg
Hordenine HCl 50 mg
Evodiamine 25 mg
Synephrine HCl 25 mg
Bioperine 10 mg

to skład, nie używałam go jakieś 5 miesięcy i nie jestem pewna czy chce do niego wracać, bo mega pobudzał, czasem po cięższym dniu nawet robiło mi się słabo podczas treningu

i dawkowałam 2 tabletki, jedna rano na czczo i druga przed treningiem, lub po 5h

Zmieniony przez - werprus w dniu 2017-05-05 11:29:29
Wysłana -
Usunięty przez eveline za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Usunięty przez eveline za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź