SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz i białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 669
Witam mam zamiar zrzucić 10 kg fatu.
Rano będę biegał a popołudniu siłka.
No i mam takie pytanie...
Chciałbym brać jakiś spalacz do zrzucenia fatu ale też białko Ostrowia WPC 80 dla mięśni. Czy można to łączyć i ile jeść oraz w jakich porach?
Dzięki z góry za pomoc.
Sog dla pomocnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Chcąc zmienić swoją sylwetkę, a przede wszystkim zdrowie warto pamiętać o tym, że podstawą tego jest odpowiednia dieta i treningi siłowe. To właśnie na nich należy się skupić, jeżeli chcemy mieć dobre efekty. Dlatego też dział trening dla początkujących: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html jest pierwszym, do którego powinniśmy się udać w celu uzyskania porad odnośnie do zmiany, czy ułożenia dobrego treningu.

Kolejno warto wybrać się do działu odżywianie i odchudzanie, gdzie eksperci i dietetycy pomogą nam w ułożeniu lub poprawie diety i nawyków żywieniowych: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 

Mając to, co najważniejsze możemy pomyśleć o suplementacji. Bez wątpienia uzupełnienie ewentualnych braków białka w diecie będzie kluczowe. Dlatego też warto przemyśleć zastosowanie najlepszej jakości odżywki białkowej. Może zakupić dwa rodzaje. Koncentrat białka serwatkowego, o szybkiej kinetyce wchłaniania, istotne bezpośrednio po treningu: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html oraz kazeine, która powoli będzie trawiona i przyswajana, w czasie gdy będziemy spali: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Casein_Micellar-opis34819.html

Odżywki tego typu stosować warto w sytuacji braków w diecie, gdy nie mamy możliwości, ochoty na przygotowanie, czy zjedzenie mięsa, ryby, jaj lub nabiału. Również po treningu, jak i przed snem.

Spalacz ma za zadanie ułatwić nam redukcję tkanki tłuszczowej. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem w tym kierunku będzie najnowszy spalacz firmy Allnutrition Redox Extreme: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Extreme-opis37698.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9821
Odzywka bialkowa to jedynie uzupelnienie diety w proteiny, tak jak kurczak/indyk/wolowina,etc..i nic wiecej.


Czy można to łączyć
Gdtby nie moznabylo laczyc bialka i spalaczy to oznaczaloby, ze niemoglbys nic jesc odchudzajac sie na spalaczach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak sprawa wyglada z dieta ?
pierw podstawy pozniej dodatki
poza tym ze wzgledu na konkurs jest tu pare wartosciowych pracy o redukcji zapoznaj sie z tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 669
ok już kilka czytałem ale napewno bardziej zagłębie się z lekturę ;)
Napisałem bo mi chodzi o konkretny plan dla mnie. Czy można tracić tłuszcz i budować mięśnie w jednym czasie? Mam zamiar rano biegać popołudniu siłka ale nie wiem jak dobrać to białko i spalacz.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
ciężko jest budować i redukować, ze spalaczy weź sobie clenburexin treca albo hydroxycat i do kreatynę proponuję jabłczan cm3, ale największy wpływ będzie miała dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 669
a co z białkiem ?
dlaczego kreatyne akurat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
bo napisałeś, że chcesz też budować dlatego kreatyna i działa też jak antykatabolik, a przy spalaczach powinno się brać, jak nie chcesz kreatyny to możesz wziąść jakieś aminokwasy np bcaa, jeśli chodzi o białko to możesz sobie wziąść np perfect whey protein treca, albo whey protein complex olimpa i brać do uzupełnienia diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nie da sie jednoczesnie spalac tluszczu i budowac masy
chyba ze dzieki saa

spalacz ok
przydaly by sie jakies aminki
np.bcaa na czczo przed bieganiem zeby ochronic mięsnie

kreatyna tez mogla by byc
ale nie mono.jabłczan lub kre-alkalyn
treningi bedą bardziej efektywne,intensywne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 669
no ok dzieki za porady.
Więc teraz tak: bcaa, jabłczan, i białko (może być ostrowia WPC80 ?)
wyczytałem że białko pomaga również w redukcji. Jak mam to brać ?
co przed bieganiem co po i ile i tak samo z siłownią popołudniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
moze byc ostrowia, chodz polecam cos lepszego, np matrix syntraxa, super cena jak dobrze poszukasz

zapodaj sobie jakis spalacz
moze byc hydroxycut
ja jade teraz na amp ergopharmu i jest fajny :) ale uwazac z dawkami

wez sobie jakis suplement potreningowy np torrent/after shock (tam masz krete ktora bedzie sprzyjac twojej regeneracji)
bcaa olej, bo w w/w suplach masz tego sporo


Zmieniony przez - vdro w dniu 2008-07-06 10:48:35
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 669
Załóżmy że mam TSE (na początek),kreatyne (jabłczan), białko Ostrowia WPC80 (zawiera aminokwasy w tym bcaa to powinno wystarczyć i nie musze chyba brać tego osobno?)
Jak to stosować? Ile i w jakich porach?
To dla mnie ważne więc mam nadzieję że ktoś się orientuje i mi pomoże. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E-Bol

Następny temat

Hormon wzrostu, wzrost masy miesniowej, a redukcja tluszczyku

WHEY premium