SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz - szukam porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
Witam,

Jako ze konczy mi sie moj obecny spalacz (Dyma Burn Extreme) i nie jestem zadowolona z niego szukam nastepcy, poradzono mi aby spytac sie specjalistow.

O mnie:
Redukcje zaczelam ok 2 lata temu z lekka (155cm/62kg) nadwaga, poczatkowo robilam tylko aeroby,
pozniej doszla zbilansowana dieta,
pozniej dieta+splacz,
pozniej dieta+silownia+aeroby+suplementy w tym spalacz.

Udalo mi sie schudnac do ok 50kg, spadek bf z ok. 29% na 23-24%. Jednakaze im dalej w las tym wiecej drzew i apetyt rosnie w miare jedzenia.

Jestem juz dosc szczupla i w miare zadowolona ze swojej sylwetki (sukces jak na kobiete), ale... chcialabym obnizyc jeszcze bf %. Zalega mi w niektorych miejscach niepotrzebny tluszczyk. Obecnie dosc trudno mi sie juz redukuje "na sucho", stosuje diete, mam plan treningowy (silownia plus aeroby 4razy/tydz) i aby wspomoc swoj organizm chcialbym kupic skuteczny spalacz/pobudzacz.

Mysle o Extreme Cutting Cycle - Nutrabolics

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
"to zapytaj sie tego osobistego trenera o rady"

lubie znac zdanie wielu osob, dlatego pytam, czytam, pytam, czytam

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
A próbowałaś TSE z Olimpa. Wiem, że sporo ludzi uważa, że amerykańskie są lepsze. Ale sporo też chwali TSE.
Fakt, że nie w dawkach 2 kapsy dziennie jak polecają, ale np. w 5 kapsach. Zależy jak będziesz reagować. Ja wierzę, że mi pomógł. Od marca do dzisiaj zjechałem prawie 14kg i w pasie ponad 10 cm.


Zerknij: https://www.sfd.pl/OLIMP_Thermo_Speed_Extreme_Mega_Caps®-t295185.html

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-07-20 10:59:38

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
wklej foto to wybierzemy dla Ciebie odpowiedni spalacz

2 lata juz sie ograniczasz ??
4x areoby plus dobra dieta to powinno zaowocowac.. Bład tkwi w diecie powinnas sozywac 5-6 małych posilków co przyspieszy metabolizm..
Ograniczyć węglowodany itd no ale o tym juz zapewne wiesz jak juz 2 lata w tym siedzisz

Możesz sprubowac cos z silniejszych termalów
1.venom
2.scorch
3.leviathan
4.tight
5thyroterm
6themal pro itd..

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Jeśli nie jesteś uczulona na salicylany to możesz próbować te co kolega Ci wypisał.
Sporo tego zresztą jest.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
Sąsiadwroc - nie, nie probowalam, ale uwazam to za lightowy spalacz, a ja juz jestem szczupla, dietą+cwiczeniami wiele juz nie zdzialam, zalezy mi na obnizeniu bf, zeby miesnie bylo widac; u ciebie jest inna sytuacja, bo masz lekka nadwage i spory brzuch i jest co redukowac






Zmieniony przez - _Ayla_ w dniu 2007-07-20 13:39:11

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Co ?!? Ja mam lekką nadwagę !?!? Dzięki.... jakieś 20kg

I z całym szacunkiem dla Ciebie, ale chyba, rzeczywiście błąd tkwi w diecie. Dziwne wydaje się, że przez tak długi okres nie możesz zejść do upragnionego poziomu.
Spalacze to nie są przecież cud-środki. Praktycznie roślinki zmielone. One pomagają w DOBREJ diecie.

"Prawie cudów" możesz się po SSA spodziewać, ale nie po termogenikach.
Do czytania tej bajki jednak nie zachęcam.

Acha...stosowałem TSE przez miesiąc 2 tabsy. Nic.
Dłuższy czas nic się nie działo. Ruszyło się ostatnio i zbiegło się to ze zwiększeniem dawki od 3 tyg. 4-5 tabsów TSE. Stąd przypuszczam, że impuls poszedł od TSE, bo dieta pozostała bez zmian.

acha, jak miejscowo chcesz coś dorzeźbić, to może kup sobie LipoGel ...

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-07-20 13:46:04

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Zresztą, jeśli nie masz problemów z ciśnieniem, sercem i nie jesteś uczulona na salicylany, to spróbuj zestaw ECA - efedryna, kofeina, aspiryna.
Wpisz na SFD w wyszukiwarce i będziesz miała tematów na parę godzin do czytania.

Tylko, że ECA to już lekki hardkorek jest. Kontrowersje szczególnie efedryny dotyczą, jako środka, któremu bliżej do substancji zakazanych.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
Hmm, schudlam ogolnie 12kg

Ale trwalo to jakis czas (ponad rok)

Teraz, od jakiegos czasu nic sie nie dzieje,
dieta jest, do tej pory dzialala; nie oczekuje cudu, poprostu te metody ktore do tej pory stosowalam, nie daja juz efektu

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
te które wymieniłem powinny zadzialać imo: skutki uboczne stosowania efedryny sa przesadzone.

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
12 kg na rok to imo b.dobry wynik, zważywszy, że nie byłaś mocno obtłuszczona.
Kiedyś na forum czytałem, że podczas redukcji jeśli masz dłuższy czas zastój, dobrze jest obciąć 100kcal i patrzeć co się dzieje. Jeśli trzeba to obciąć jeszcze raz 100kcal...
Z tymże obcinać można jak się ma z czego. Ja np. mam 2000kcal więc gdybym zszedł trochę to pewnie nic by się nie stało.
A Ty ? Ile masz kcal dziennie ? Jakie proporcje białko, węgle, tłuszcze ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kobieta i efedryna - to sie może skończyc tragicznie

cały czas przez ten okres to redukcja- nic a nic nie odpoczywałas od niej?

moze organizm poprostu ma dosć tego i rzekłbym sie buntuje- im wiecej ty chcesz- on mówi nie- wtedy żadne spalacze nie pomogą-mysle,że krótka przerwa w redukcji- dieta taka aby nie zyskiwac zbędnych kilkogramów- i tak przez przynajmniej miesiąc.

potem- trzeba bedzie odświerzyuc dietę i dodac jakis spalacz/substancje lipotropowe/- na dzien dzisiejszy w tym -powiedziałbym regeneracyjnym okresie dla organizmu możesz dodawac do diety witaminy z minerałami, omega3, lecytynę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reduktor tluszczu

Następny temat

jak stosowac gain bolic 6000 z kreatyna?

WHEY premium