SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz - substancja dwodniająca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 500
Siemka. Mam pytanie dotyczące spalacza, którego skład wstawię ponizej. Jakaś substancja fajnie widocznie ściąga wodę z organizmu. Nie mogłem niestety doszukać się, która to jest. Dzień po odstawieniu supla, woda wraca. Mam prośbę o podpowiedź, który składnik tak działa.

Skład:
Alfa-johimbina
Synefryna
Geranium
Kofeina
Glukonorolakton :D
Fenyletyloamina
Sulbutiamina
Hordenina
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie chce mi sie sprawdzac w regulaminie czy mozna dlatego jak mozesz podeslij mi nazwe supla na priv. prosze

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
witaj, diuretycznie bedzie dzialala praktycznie kazda z wyzej wymienionych substancji, glownie kofeina, synefryna
johimbina czasem potrafi nawet powodowac efekt odwrotny, czyli osoby ja stosujace zaczynaja ciagjnac wode, a pod odstawieniu wszytsko wraca do normy.

typowe diuretyki to
kofeina, pokrzywa, pietruszka, mozna wyprobowac tez suplementacji ziolkami typu urosept

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 500
Tak, też zauważyłem retencje, gdy brałem samą johimbine. Przynajmniej tak mi się wydawało. No, ale na redukcji dużo się wydaje... :) w każdym razie dzięki i sorry za byka w temacie - słownik. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja na mase 71kg

Wiecej