SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz- Jak stosować przy 3 zmianach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9491
Witam

Posiadam Animala-Cuts

Jak jest ranna zmiana chcę brać 1 saszetkę na pusty żołądek a 1 przed treningiem po posiłku przedtr. W dni nt. 1 saszetka rano

Na południe i nocke tak myślę...
Dzień tr
1 saszetka po 1 posiłku przedtr. a 2 saszetka po np 4 godzinach od treningu między posiłkami ?
Dzień nt
1 saszetka na pusty żołądek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
sprawdzisz w praktyce jak wyjdzie
daj sobie pare dni na adaptacje, zeby nauczyc sie do nowych warunkow ttreningowych,
a byc moze stwierdzisz, ze teraz trzaskasz treningi zycia
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja bym chyba dał jedynie przedtreningowo, jak chcesz mozesz dać rugie porcje tak jak rozpisałeś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
jw
ja bym dal tylko w DT przed treningowo jak na start
zasada jest zazwyczaj taka, ze im nizej schodizmy z BF tym czesciej stosujemy spalacz, wiec na samym poczatku nie ma potrzeby ladowac az tyle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9491
Dobra dzięki chłopaki ! : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Również tak uważam. Z czasem ewentualnie będzie można zwiększyć.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9491
Aaa właśnie !! Bo dopiero teraz wchodzę na Animal Cuts i tak pomyślałem, że będę zwiększać dawkę powoli tak jak radzicie i za 3-4 tygodnie bym dodał do tego Yohimbine hcl 5.0 Apollos (Bo leży i czeka na niższy bf)

Wtedy jak radzicie suplementować Animal cuts+Yohimbine 5.0hcl ? Bo pamiętam, że najważniejsze by nie łączyć z węglami Yohimbiny.

A więc np!

Zmiana na południe/noc (bo to tak samo trening wychodzi)

- posiłek białkowo tłuszczowy (W moim przypadku kurczak/ryba na parze +olej lniany+ warzywa) i po posiłku animal cuts plus 1 caps yohy i po godzinie trening a po 2,5 h będzie posiłek białkowo-ww-t. Będzie spoko? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Spalacz przed treningiem, a nie po posiłku. Od posiłku do treningu około 1,5-2 godziny przerwy. Po treningu możesz śmiało zjeść pełnowartościowy posiłek. Nie widzę konieczności czekania 2,5 godziny.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-24 06:39:53

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9491
Ale domer..ja wstaje ...jem i idę na trening po godzinie jak się ułoży. Bym musiał na czczo ćwiczyć A nie lubię na czczo :( I jak tu znalezc rozwiazanie hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Ja bym wstał wcześniej lub trenował na czczo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9491
To jaka twoim zdaniem musi być przerwa MKINIMALNA po spożyciu 1 posiłku i wzięciem spalacza z Yohą a zarazem po ilu minutach zacząć trening od wzięcia suplementacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zależy od tego jak obfity jest posiłek, jaki ciężki i jakiego rodzaju trening oraz jak się czujesz trenując z pełnym żołądkiem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z doborem Gainera

Wiecej