SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Spalacz ECA

Wysłana -
Jestem nowy, więc na początek sprzydalo by sie przywitać. Więc witam wszystkich użytkowników forum SFD. A więc do rzeczy, moje pytanie brzmi czy istnieją jeszcze uczciwe spalacze z efedryną? Nie chodzi mi o takie, w których tylko tylko ulotka słyszała o efce, a prawdziwy skład to jakiś kaktus na łaknienie czy coś tego typu. Wiadomo nikt nie upewni się w 100% jaka jest zawartość, ale może ktoś ostatnio coś testował? Pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
T-5 ale to musisz trafić na odpowiedniego sprzedawcę.
Wysłana -
Ja jakiś czas temu sprawdzałem China White z Cloma Pharma - zostało mi pół opakowania i chętnie odsprzedam jakbyś miał ochotę przetestować ;)
Wysłana -
anubis84
T-5 ale to musisz trafić na odpowiedniego sprzedawcę.

Sprzedawca tutaj nie ma zbyt wiele wspólnego z uczciwością. On tylko sprzedaje to, co zamów od dystrybutora. Wszystkie te suplementy są wątpliwego pochodzenia, więc nigdy nie będziesz miał pewności co jest w środku i w jakich warunkach było produkowane.
Wysłana -
fsl
Ja jakiś czas temu sprawdzałem China White z Cloma Pharma - zostało mi pół opakowania i chętnie odsprzedam jakbyś miał ochotę przetestować ;)

I jak wrażenia? Opisz jak się czułeś proszę.
Wysłana -
Pewnie zadowolony i chce odsprzedać żeby uszczęśliwić innych
Wysłana -
Opakowanie dość pojemne bo aż 100 tabletek więc starczyłoby na na prawdę długą suplementacje.
Pobudzenie + koncentracja na bardzo wysokim poziomie
Grzanie + pocenie widocznie podwyższone
Bardzo poprawiony nastrój
Jedyny minus jaki zaobserwowałem to dość mocne podbicie tętna, co w treningach wytrzymałościowych czy kondycyjnych bardzo przeszkadzało.

Zdarzyło mi się też wziąć dla pobudzenia tabletkę przed trasą 530km w jedną stronę. Bez dodatkowego wspomagania kawą pojechałem i wróciłem tego samego dnia z 3h przerwy na miejscu. Zatem jak sami widzicie wsparcie koncentracji i pobudzenie na prawdę na dobrym poziomie.
Poza podbiciem tętna nie zauważyłem żadnych efektów ubocznych. Żadnych dreszczy, problemów żołądkowych czy innych zjazdów.

Treningi mocne, mogłyby trwać i trwać ale wiadomo, nie o to chodzi.
Wysłana -
A czemu odsprzedajesz ?
Wysłana -
Brałem 6 tygodni i przestałem - głównie zdrowotnie, żeby nie katować organizmu i zaczęło mi przeszkadzać to podpite tętno.
Opakowanie 100 tabsów spokojnie starcza na 3 miesiące rozsądnej suplementacji jednak przy mocnych środkach to trochę za długo i można przekombinować

tutaj temat z działu targowisko: http://www.sfd.pl/[S]Cloma_Pharma_China_White-t1163574.html
cenę jestem gotów negocjować :)

Zmieniony przez - fsl w dniu 2018-05-10 12:38:15
Wysłana -
fsl
Brałem 6 tygodni i przestałem - głównie zdrowotnie, żeby nie katować organizmu i zaczęło mi przeszkadzać to podpite tętno.
Opakowanie 100 tabsów spokojnie starcza na 3 miesiące rozsądnej suplementacji jednak przy mocnych środkach to trochę za długo i można przekombinować

tutaj temat z działu targowisko: http://www.sfd.pl/[S]Cloma_Pharma_China_White-t1163574.html
cenę jestem gotów negocjować :)

Zmieniony przez - fsl w dniu 2018-05-10 12:38:15

Kiedy kupowałeś ten spalacz ? Zmieniła się jakoś etykieta od kupna ?
Wysłana -
Na początku roku.
Ale jak czy się zmieniła etykieta ? Czy wyblakła albo coś podobnego ? Nie zauważyłem nic takiego
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź