SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz ALLNUTRITION Burn4All.

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5224
Witam od jakiegoś czasu jestem z Wami obserwuję tematy czytam o suplach itp. Chciałbym podzielić się uwagą przez którą pewnie temat zaraz zniknie. Mianowicie jakiś czas temu zakupiłem "spalacz" ALLNUTRITION Burn4All . Pokusiły mnie pozytywne opinie na jego temat. Jestem na redukcji spalacz kupiłem na docinkę. Niestety efekt był marny więc podzieliłem się opinią o produkcie. Niestety opinia moja nie pojawiła się na stronie sklepu. Więc za jakiś czas postanowiłem wystawić kolejną również negatywną minęło trochę czasu i znowu cisza. Dla żartu wystawiłem kolejną tym razem pozytywną i wiecie co? Pojawiła się szybciutko. Gratuluję administratorom sklepu za możliwość wypowiedzenia się na temat zakupu. Dodam że kupuję wasze białko które bardzo mi odpowiada co prawda nie przez stronę sklepu tylko przez allegro bo macie tam lepszą ofertę. Kupuję nie mało do tego poleciłem Was kilku osobom więc wydaje mi się że zasługuję na to żeby się wypowiedzieć na temat produktu. Jak widać administracja usilnie stara się o to aby pojawiały się tylko pozytywne opinie na temat produktu. Więc moja rada brzmi nie sugerujcie się zawsze opiniami ponieważ nie zawsze będą one adekwatne skoro takie stosuje się praktyki. Kiepska akcja tym bardziej ze zostawia się u Was troszkę pieniędzy. Pozdrawiam!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Spalacze tkanki tłuszczowej są grupą suplementów bez wątpienia należącą do najpopularniejszych. Wynika to z tego, że każdy z nas prędzej, czy później musi zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej. Nawet osoby, które mają szybki metabolizm i łapią niewiele tkanki tłuszczowej w czasie budowania masy. Aby wyglądać dobrze, konieczne jest zredukowanie nawet niewielkiej jej ilości. Wtedy skupiamy się na dobrze dobranej diecie i treningu siłowym, do którego dodać możemy interwały lub aeroby. Do tego obowiązkowo dodajemy spalacz tkanki tłuszczowej, którego zadaniem jest ułatwienie redukcji.

Spalacz tkanki tłuszczowej, czyli popularny termogenik jest suplementem, którego podstawowym zadaniem jest:

- zwiększenie termogenezy, dzięki czemu nasz metabolizm przyspiesza,
- pobudzenie w czasie wysiłku, przez co możemy dać więcej z siebie,
- zmniejszenie apetytu, co daje łatwiejsze przetrwanie końcówki diety.

Allnutrition Burn4All jest jednym z tego typu produktów. W skład porcji 3 kapsułek wchodzą:

- L-karnityna 350 mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 300 mg
- w tym synefryna 18 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 220 mg
- w tym EGCG 99 mg
Kofeina bezwodna 200 mg
Ekstrakt z Garcinia Cambogia 150 mg
- w tym HCA 90 mg
Pieprze Cayenne 100 mg
- w tym kapsaicyna 0,3 mg
L-tyrozyna 100 mg
Ekstrakt z pieprzu czarnego 5 mg
- w tym piperyna 4,7 mg
Chrom 40 µg

Jeżeli nie odczułeś działania spalacza, to być może jest on dla Ciebie zbyt słaby. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na tego typu suplementy. W takiej sytuacji spróbować polecam Allnutrition Redox Extreme: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Extreme-opis37698.html Warto również pamiętać o podstawach. Bez dobrze dobranej diety i treningów nie ma szans o jakiekolwiek efekty.

W przypadku braku dodanej opinii na sklepie polecam zgłosić to do władz serwisu. Na pewno sprawa zostanie wyjaśniona.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
Jaki problem z tym suplementem , bo w sumie nie napisałeś nic konkretnego ?


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-09-07 13:51:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5224
Przeczytałem pozytywne opinie na jego temat. Pobudzenie, potliwość, efekty więc kupiłem. U mnie nie podziałał w żaden sposób. Więc podzieliłem się opinią dwukrotnie. Jednak opinia nie pojawiła się na stronie produktu. Jaką mam pewność że takich osób jak ja nie było kilkadziesiąt i przez nieuczciwe działanie administracji nie mogłem poznać obiektywnej opinii na temat produktu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
Może Twoja opinia łamała regulamin , może chciałeś odreagować i użyłeś zbyt mocnych słów ? Tak to jest z zsuplementami ze na jednego będą działać mocniej na innych słabiej . Same pobudzenie nie jest dobrym wyznacznikiem działania spalacza. Druga sprawa to jest suplement dla początkujących , jak już ktoś miał do czynienia z mocniejszymi spalacZami to może mieć takie wrażenie ze działanie jest słabsze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5224
Nie ma takiej opcji żebym złamał jakikolwiek regulamin. Nie używam wulgaryzmów ani mocnych słów tym bardziej że wiem że nie na każdego może zadziałać. Troszkę posiedziałem w temacie spalaczy. Jakkolwiek kupiłem więc postanowiłem podzielić się opinią która się nie pojawiła i tyle. Chyba ze w regulaminie macie "nie wystawiać negatywów" wtedy by się zgadzało to że go złamałem. Pozytyw wystawiony z czystej ciekawości pojawił się szybciutko. Planuję jeszcze niejedne zakupy u Was ale tym razem napewno wezmę "poprawkę" na opinie klientów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
zawsze warto przed zrobieniem zakupow zalozyc chocby temat w dziale supli tutaj i zapytac o wrazenia dottyczace suplementu.
na mnie spalacz dzialal OK, jednak ja jestem podatny na dzialanie np kofeiny, wiec rowniez inaczej odczuwam dzialanie poszcezgolnych srodkow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5224
Nie chodzi mi o sam suplement tylko o podejście do klienta. To mi przypomina trochę zasadę "mów o mnie dobrze albo zamilcz". To ze na mnie nie podziałał, nie dyskredytuje mnie do tego żeby się o tym nie podzielić. Takich jak ja mogło być sto osób i co z tego? Skoro liczą się tutaj tylko pozytywne opinie o firmowych produktach. Stwierdzenie typu "na mnie podziałał" wpisuje się idealnie w pozytywne opinie. Szkoda tylko ze nijak się to ma do rzeczywistości jak widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
Możesz napisac skargę do administratora sklepu . Tutaj jest forum i wymieniamy się opiniami , robimy testy które zawsze możesz przejrzeć . Żadnych opini nie usuwamy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5224
OK. zostawmy już to nie mam w zwyczaju składać skarg do kogokolwiek tym bardziej że nie jest to jakiś wielki problem. Polecam jednak tak jak napisał przedmówca zasięgać opinii tutaj na forum. Opinie w sklepie jak się okazuje są jedną wielką ściemą skoro ogranicza się je tylko do pozytywów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Tam wiele opinii do sklepu nie trafia, też wystawiłem kilka negatywych, ten burn 0 odczuć, nawet osoby co nie piją kawy ani pre nie czuły pobudzenia, no ale pozytywne komentarze sztucznie nabite są i nie warto czytać, wystarczy wejść na jakąś odżywkę i zobaczyć co tam się wyrabia. Tylko białka ok, choćby się zdały jakieś nowe badania na deklarowana zawartość.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5224
Białko też kupuję bo odpowiada mi bardzo smak. O skład nie pytam mam nadzieję tylko że producent jest uczciwszy niż administratorzy strony choć mogę się mylić jak z tymi pozytywami tutaj które są delikatnie mówiąc naciągane.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontynuacja diety i treningu

Następny temat

Koszt dostawy

WHEY premium