SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz, spalanie jak Clenburexin, pobudzenie jak OxyMax XT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 462
Witam,
mam prośbę o polecenie spalacza. W obecnym 'cyklu' testowałem już Olimpa Extreme/Hardcore, szału nie było. Następnie Clenburexin, ten sprawdzał się już ok. Składy tych trzech były dość zbliżone, tak więc postanowiłem spróbować czegoś innego, OxyMax XT. Pobudzenie i potliwość mega, dużo większa niż na poprzednich suplach, na aero na których czasami musiałem robić małe przerwy, nie miałem problemu aby wykonać całość bez zatrzymywania się. Problemem okazała się jednak jego zdolność do spalania tłuszczu, a właściwie jej brak. Co miesiąc mam wykonywane pomiaru składu ciała i niestety podczas brania Oxy, tłuszcz poleciał do góry... Tak więc ostatnio wróciłem do Clenburexin, po miesiącu bardzo duży spadek tkanki tłuszczowej. Kolejny pomiar również na plus. Tak więc pod tym kątem jestem zadowolony, lecz niestety pompa jest mniejsza... Tak więc szukam czegoś co będzie miało właściwości tych dwóch supli, dobre spalanie i pompę :)

Parę lat temu próbowałem jeszcze Black Bombs i Animal Cuts, niestety nie mam z nimi dobrych wspomnień. Dieta jest ok. Reszta suplementacji:
- BCAA przed treningiem
- białko po treningu
- l-carnityna (możliwe że ona mi teraz pomogła, nigdy z niej korzystałem, dorzuciłem ją teraz do Clenburexin)

Lub może zostać przy CB i dorzucić coś innego na pompę?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ale w tym spalaczu nie ma nic co by pompowało na siłowni. Zostaw clenburixena i dokup arginine czy coś pompującego bez kofeiny np https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Hero_Pump-opis35071.html?gclid=EAIaIQobChMIi-zzmoCT1gIVVWcZCh2JZQm0EAQYASABEgIlTPD_BwE#wartosci 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 462
Hmm, to nie wiem, może też efekt psychologiczny zadziałał, chociaż nie sądzę, bo 'efekt' utrzymywał się przez cały czas, a po powrocie do CB zrobiło się ciężej. Dzięki za rekomendację, myślę że skorzystam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
Ile dziennie tabletek Clenburexinu łykasz w DT, a ile w DNT ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
istnieje taka mozliwosc, ze zastosownaie spalacza moze zwiekszac pompe miensiowa, co powiazane bedzie z efektem termogenezy i transportem ciepla przez organizm, ale raczej nie upatrywalbym sie tutaj silnego dzialania pompujacego.
zazwyczaj spalacz powoduje dodatkowo obkurczenie naczyn krwionosnych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 462
Dzięki za odp :) Nie jestem aż tak obeznany w terminologii, i po krótkim poczytaniu wiem że o pompę mi NIE chodzi. Tylko o więcej energii podczas ćwiczeń (mylnie przyjąłem że to właśnie pompa ;)). Na Oxy miałem jej więcej i wolniej się męczyłem. Tak więc czegoś takiego bym szukał, lub spróbuję zwiększyć dawkę clerburexina.

Co do dawkowania. 1 dawka = 1 tab Clerburexin + 1 tab l-carnitine complex, brane 30min przed śniadniem/obiadem/treningiem

DT: 1 dawka przed śniadaniem, 1 dawka przed obiadem (jak nie zapomnę), 2 dawki przed treningiem
DNT: 1 dawka przed śniadaniem, 1 dawka przed obiadem

Do tego 30min przed trenigniem 2 łyżeczki BCAA (activ lab, bcaa extra), po treningu jedna miarka białka w wodzie (sfd wpc protein plus)

Nie ma to wpływu, ale dodatkowo rano Vitamin Complex Multi Sport i co drugi dzień Chela-Mag B6


Zmieniony przez - afroman85 w dniu 2017-09-08 09:42:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
co do dawkwoania clenburexina, jest to dosc lajtowy srodek, tutaj mozna wrzucic nawet 2-3 kapsy na porcje, chyba, ze faktycznie 1 kaps czujesz dobrze, to nie ma koniecznosci podbijania dawek. jak najbardziej wtedy zastosowany przez ciebie miks, smialo mozesz wykorzystac
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy cykl z Animal Pump

Wiecej