SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadki sily?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2213
Mam taki problem, ze mam dziwnie duze spadki. Na przyklad przed wakacjami podnosilem 160 na samych odzywkach( kreatyna, gainer 2), w wakacje nie cwiczylem w ogole, a i dobrze sie pilo:p, i po wakacjach podnosilem 130:D, wiec dosyc duzy spadek. Nastepnie kupilem cell pumpa, potrenowalem 2 miesiace i podnioslem 165kg:D. Teraz mam tak ze jesli kupie sobie jakis nitrobolon czy cos innego z treningiem na sile wyciskam 160kg, gdy po cyklu zmienie trening na masowy, sila spada mi do 148kg czyli tyle ile teraz wyciskam. I dlatego mam pytanie, czy gdy przechodze z treningu silowego na masowy, sila moze tak duzo spasc? bo mialem juz tak kilka razy. Dodam ze ważę 80kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
MOże sie przetrenowujesz podczas treningów siłowych? .Musisz brać też pod uwage że schodząc z cyklu na kreatynie,spadki siły mogą mieć miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2213
jak cwicze na mase, to sily mi w ogole nie idzie, a jak kupie sobie odzywke i zaczne trening silowy, sila podrosnie znowu do 160, a po cyklu znow spadnie do ok. 150:p. Co tu zrobic zeby nie spadalo, albo zeby podroslo troche wiecej? Silowego caly czas robil nie bede, bo stawy po miesiacu mi wysiadaja;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
kochany - 160 to już kawałek żelaza jest, w życiu nie ma tak, że ciągle jesteś w szczytowej formie. Normalne, że raz wyciskasz 160 - a raz 150 czy nawet 140. Kiedy ćwiczysz na masę - prawdopodobnie używasz znacznie mniejszych ciężarów - co musi się odbić niekorzystnie na rekordzie. Gdyby to było takie proste, to pewnie już dawno wyciskałbyś 200, podobnie jak większość ćwiczących :)

Jeśli po miesiącu wysiadają ci stawy to świadczy o tym, że jesteś chwilowo u kresu swoich możliwości (w sumie wyciskasz przecież swoją dwukrotną wagę). Poćwicz trochę lżej, zregeneruj się. Wielu kumpli robi siłę i idzie na rekord raz w roku - przez cały pozostały czas ćwicząc znacznie lżej i na znacznie mniejszych ciężarach.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzcie mój plan na mase

Następny temat

BROBLEM Z BRZUCHEM !! potrzebna pomoc

WHEY premium