SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Spadki po kreatynie

Wysłana -
Witam. Mam pytanie. Czy po każdego rodzaju kreatyny są spadki po zakończeniu jej brania czy tylko po monohydracie. Każda kreatyna zatrzymuje wode? Pytam bo kończe cykl na creatine xplode powder olimpu i zastanawiam się czy będę miał spadki po tym mixie kreatyn.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zerknij na moj wpis
http://www.sfd.pl/art/Suplementy/Kreatyna_a_spadki__jak_im_przeciwdziałać_-a659.html 
Wysłana -
Dzięki. Poczytam
Wysłana -
Nie ma czegoś takiego jak spadek, poziom kreatyny w organizmie przez jakisczas sie jeszcze utrzymuje.

Jak ktoś nabrał w cholerę wody, w bicu z 38 do 41 przy tym zero mięśni, sobie myśłi no fajnie jestem nabity, a po odstawieniu woda zeszła i znowy wyglądał jak wyglądał, i tak opisują te spadki
Wysłana -
TomQ-MAG
zerknij na moj wpis
http://www.sfd.pl/art/Suplementy/Kreatyna_a_spadki__jak_im_przeciwdziałać_-a659.html

Z tego wynika że lepiej stosować kreatyne całoroczne w mniejszej dawce? Osobiście sam zastanawiam się nad suplementacja kreatyny.
Wysłana -
moze byc w takiej opcji, jednak wszelkie spadki powodowane sa glownie wahaniem wody, to co wypracujesz, jako miesien, to zostanie
Wysłana -
Tak się zastanawiam bo w 2 miesiące skoczyło mi +3.5 cm w łapie i teraz właśnie jest dylemat. Czy to mięsień czy woda..

Co dziwne waga mi nie podskoczyła tylko spadła o 3 kg

Zmieniony przez - tey w dniu 2018-03-24 12:32:38
Wysłana -
3,5 cm to napewno nie czysty miesien , nie ma tak łatwo .
Wysłana -
Szkoda.. ..ale no nic,zobaczymy ile z tego zostanie po odstawieniu tej krety. W ostatnim tygodniu nie miałem już przyrostów albo wrecz minimalne a tej kreatyny zostało mi jeszcze gdzies na tydzien właśnie- max dwa. Jak długo na kreatynie idzie siła a po jakim czasie przestaje już działać? Wiecie może?
Wysłana -
Kreatyna to środek używany podczas budowy masy miesniowej , siły oraz redukcji . W zależności od obranego celu treningowego dobieramy odpowiednie dawkowanie
Wysłana -
tey
Tak się zastanawiam bo w 2 miesiące skoczyło mi +3.5 cm w łapie i teraz właśnie jest dylemat. Czy to mięsień czy woda..

Co dziwne waga mi nie podskoczyła tylko spadła o 3 kg

Zmieniony przez - tey w dniu 2018-03-24 12:32:38
jak takie cuda na kreatynie mozna zdzialac to po co komu saa :D
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź