SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek obwodów po treningu biegowym i o duzej intensywnści

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 48
Witam mam pytanie odnosnie tematu powyzej otóż po treningu na wf-ie kiedy dosc ciezki wycisk dostaje podczas biegania itd kiedy sie odwodnie i przychodze mam na wadze nawe 2 kg mniej i z automatu mam mniej w obwodach np w obwodzie ramienia to nawet 5mm przedramienia podobnie a w udzie nawet i w wiecej i pytanie do forumowiczow i znawcow czemu tak sie dzieje ze taki spadek w obwodach jest po treningu wytrzymalosciowym? bo do chwili obecnej obwody nie wrocily a minely juz ponad 4 dni jesli chodzi o diete to wszystko jest jak byc powinno co o tym sadzicie macie podobnie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
5mm różnicy to może być nawet błąd pomiaru

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 48
to nie mozliwe zeby to bylo blad pomiaru bo sprawdzam kilkukrotnie wymiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Boże jedyny, co wy żeście na tym wf robili?;)

Normalne że przy ostrym treningu aero/anaerobowym, interwałowym - w skrócie, tam gdzie dużo się wypocisz, spada waga. No to jak waga spada to i obwody spadają.

Nie wiem, po mojemu coś sobie grubo wkręcasz. Przez 45 min nie da się zrzucić ani 2 kg, ani cm w nodze - no chyba że w saunie siedziałeś na 100 st

A jak waga nie wraca to raczej za słabo jesz + taką sesję wuefową powtarzasz codziennie;);)


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-11-05 02:17:27

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 48
Witam dziekuje za odpowiedz powracajac wf 2x45min bez przerwy wiec 2 godziny lekcyjne a odpowiedz Pana cos mi uswiadomila i wiem ze nie musze sie tym az tak przejmowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu 3x w tyg.

Następny temat

nowy plan

WHEY premium