SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek libido

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Hej, już drugi raz mam taki problem, że spada mi libido- z mega wysokiego do baaardzo niskiego, rzadko mam też tzw. poranny wzwód ;/
Ostatnio pomógł tydzień, dwa przerwy od siłowni i przez następne 2,5 miesiąca było super.

Zastanawiam się jednak z czego to wynika?
Tzn jedna sprawa czy to są błędy w treningu bo mam teraz mocno napakowany grafik i może to po prostu jakieś przetrenowanie lub od ilości aerobów po treningu- teraz problem pojawił się chwilę po tym jak dodałem więcej aero po treningu.

To pewnie ma jakiś związek z hormonami np spadkiem testosteronu (to chyba może być od tych aerobów) czy może podniesieniu tego hormonu stresu lub innego?

Macie jakieś pomysły? Ja na razie 2 tygodnie obcinam treningi o 50% (albo cały tydzień wolne) i zobaczymy co będzie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
stres, przetrenownaie, dieta, wahania hormonalne
pewien obraz da wykonanie badania krwi, ukierunkowanego na poziom testa wolnego, estrogenow, kortyzolu, prolaktyny i progesteronu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kwestia libido jest zależna od o wielu więcej czynników niż same hormony jak wiek, stres , sen , odżywianie , aktywność fizyczna itp. jak w tych kwestia to u Ciebie wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Stresu mi ostatnio nie brakowało :( Treningi mam ciężkie 6x w tygodniu i aeroby po siłowni. Tak na prawdę to trochę z dnia na dzień się to wszystko stało. Myślę, że to tak jak ostatnio kwestia przetrenowania lub może raczej zbyt dużej ilości treningu- bo fizycznie ani psychicznie nie czuję się wypalony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
wiec czas dac soebie nieco luzu no chyba, ze przygotowujesz sie do zawodow czy cos, to juz kwestia priorytetow zyciowych.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie jw wyluzuj trochę na stres często mamy żaden lub niewielki wpływ ale na pozostałe rzeczy już zdecydowanie większy zadbaj o ilość snu , odpuść sobie treningi na tydzień albo zrób z 3 x w tyg lżejsze plus wszystko co Cie relaksuje spacer, kino , książka cokolwiek w takim tempie niestety zawsze się odbija w jakimś stopniu na nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
dziewczynę masz? Poza tym wszystkie w.w. kwestie jak najbardziej mogą wpływać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Mam, nawet dzisiaj gadaliśmy o tym. Ona na razie też nie może po drobnym zabiegu więc tutaj przynajmniej nie stracę :) To wrzucam na luz, dzisiaj mam bardzo fajny dzień, głównie stresy to w pracy :(


Zmieniony przez - Witcher666 w dniu 2017-10-01 18:34:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 70 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
Przetrenowanie
problem z hormonami
stres (sam miałem kiedyś problem z libido własnie przez stres)

Ogólnie sporo jest wrogów libido:
https://rodzinazdrowia.pl/najwieksi-wrogowie-libido
Zastanów sie jaki jest problem w Twóim przypadku


Zmieniony przez - userro w dniu 2017-10-02 11:43:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Stres niestety ma strasznie duży wpływ na nasz organizm i zmniejszone libido to jedna z wielu opcji przy nim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolące stopy

Następny temat

Ból Barku

WHEY premium