SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek libido, słaba erekcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
arginina może pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ale to tylko doraźnie jeśli jest problem trzeba się skonsultować ze specjalistą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Od dawna już jest wiadome, że L arginina ma bardzo pozytywny wpływ na stan erekcji oraz na libido. Wiadomo, że nie jest w stanie wyleczyć poważnych chorób jednak w większości przypadków kiedy zaburzenia erekcji są jedynie chwilowe to pomaga. Suplementów jest masa. Polecam ze swojej strony Man tabs, no ewentualnie cum on.Poprawiają libido, człowiek czuje się bardziej zregenerowany. Nie polecam braveranu. Moim zdaniem działanie bardzo słabe i w sumie to jeden wielki marketing.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41
Ile można ich maksymalnie brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak wspomniano to tylko doraźnie może być rozwiązaniem , wówczas porcja jak przed treningiem kilka gram wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Cum on bierze sie dziennie jedna albo dwie tabletki, musisz w sumie sam wybrać sobie ile możesz tego brać. W przypadku man tabs to działanie jest podobne do viagry tak wiec bierzesz tabletkę raz przed seksem. W sumie o ziołowy środek tak wie efektów niepożądanych mieć nie będzie ale tani nie jest tak więc nie wiem czy warto jest kupować sobie te tabletki codziennie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41
Zastanawiałem się nad kupnem sobie jeszcze tribulum. Czy łączenie takiego tribulum i na przykład cum on będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W ten sposób nie rozwiążesz problemu a to chyba powinno być celem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Moim zdaniem jak najbardziej. Chociaż na początku wypróbowałbym na Twoim miejscu jeden z tych suplementów i zobaczył jak na Ciebie działa. Jak podziała to super, nie będziesz musiał wprowadzać drugiego. Jeśli działanie będzie słabe to spróbuj dwóch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1667
Siemka. Właśnie wróciłem od endo. Pytał jakie odżywki brałem. Powiedziałem że jedynie białko i kreatynę. Zasugerował że mogło być zanieczyszczone prohormonami i czymś tam jeszcze. Wydaje mi się że to średnio możliwe, ale może się mylę. Ogólnie było to białko i kreta od wk i nawet się zgrywa to w jedną całość bo problemy zaczęly się dziać od kiedy skończyła się pierwsza lub druga paka białka.
Doktor kazał mi porobić foty składu tych odżywek i ponownie umówić się na wizytę. Wtedy będziemy myśleć czy mogło zaszkodzić.
Jak uważacie, jest sens w tym?

Tak w ogóle ma ktoś jakieś białko od wk i mógłby mi cyknac fotke składników? Opakowania dawno w koszu a teraz mam ostrovita.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w nadgarstku i śródręczu

Następny temat

Woda w kolanie

WHEY premium