SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek Testosteronu na redukcji czym podbić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6026

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1524
Witam wszystkich

Walczę z fatem już meeeega długo. W znaczeniu całe lata :p Typowy endo
Ale różnie to bywało - raz ostra dieta, potem olewka i pełna badziewia micha. I tak lata mijały. Waga w szczycie 108kg przy 180. Siłka od 12 lat. Ale głownie cele redukcyjne zawsze wiec żaden szał mięśni. Przez te lata tak sobie spierx%&em metabolizm, że obecnie żeby ruszyć cokolwiek to już katunek prawdziwy zarówno na treningu jak i micha. Dopiero 2000 kcl to zaczyna ruszać waga w dól - i to bez żadnego szału, typu 0.5kg na tydzień.
Ostatnio sprawdziłem hormony i okazało się oczywiście że kortyzol masakra ( w DZM 189 przy normach 36-137) i testosteron 5.3 (2.49-10)
Wczytałem się w temat i jazda z ashwagandą, phosphatidylseriną, 11-oxo + omegi itp. Taki zmasowany atak.
Minął własnie 2 miesiąc. Odczuwanie żadnych zmian, może nieco lepiej śpię bo był dramat. Ale kortyzol w DZM 96 :) Czyli udało się to zbić.
Tyle tylko że byłem przekonany, że zbijając kortyzol podniesie się testosteron. A tu zonk, spadł jeszcze bardziej ! Obecnie 3.29 - czyli dolna granica :(
Mimo żarcia wszystkiego co się da na katabolizm (bcaa, gluta, nawet mono dołożyłem) widać wyraźnie że znikają mięśnie. Tak sądzę pół na pół z fatem :(
Dodam do tego że wpierniczam zma (treca) do tego dowalam jeszcze b6. I to wszystko na nic

I do sedna (sory że tak się rozpisałem) Chce coś zrobić z tym teściem. Wczytałem się w temat i wynika z tego, że takie katorżnicze redukcje potrafią zabić testosteron do stopnia jaki osiągnąlem albo i lepiej. Nie zamierzam tym razem odpuścić i chcę w końcu zjechać fat. Tyle że jeszcze dobre 15kg przede mną i w ten sposób zabije testoseron całkiem. A skoro tak, skoro już i tak zajechałem organizm pod tym względem, to postanowiłem przestać się męczyć i dowalić po prostu z zewnątrz. Za chwilę i tak będzie potrzebny odblok jak tak dalej polecę.
Nie zamierzam jednak dowalić ilości stricte dopingowe bo rozwalić całkiem gosp hormonalnej nie chcę. Natomiast chcę do czasu końca tej nieszczęsnej redukcji "wyrównać" testosteron do normy - lub nieco powyżej ;) Proszę Was o pomoc co zrobić żeby nie przegiąć pały. Jakieś przyrosty masy nie są mi potrzebne spektakularne. Chodzi bardziej po prostu o redukcję taką, żeby zostały mięśnie a poszedł się paść fat.
Czy mogę, jakie i w jaki sposób dowalić tabsy, plasty, żel ? Z kasą nie muszę się jakoś tam mocno liczyć bo i tak na lata tego na wszelkie suple to juz wywaliłem 2 wywrotki kasy. Niech jest drogo ale działa i nie rozwali mi całkiem tej mojej mizernej i tak gospodarki hormonalnej.



Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-09 21:04:17


Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-09 21:08:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1524
Panowie, temat schodzi na dietę. Jak rozumiem dietą coś tam mogę poprawić w gosp. hormonalnej. ALE przy mocnej i długotrwałej redukcji nie ma bata, testosteron nie podniesie się do żadnej wartość sensownej. Wspinanie się teraz miesiącami do uzyskania/odbudowania czegokolwiek to przy tym co mam obecnie jest bez sensu ! Chcę wprowadzić go z zewnątrz, wyrównać straty, zejść do końca z fatem i wtedy dopiero zacząć martwić się z odbudową. Teraz już musztarda po obiedzie.
Piszcie proszę co i jak mam żreć czy tam kleić. Nazwa, dawkowanie. Wątrobę mam ok, -badania nie raz robiłem. Pikawa coś tam gorzej bo leczone nadciśnienie ale opanowane. Lata kortyzolu z kosmosu i otyłości zrobiły swoje. Dlatego kosmiczne podnoszenie testosteronu nie dla mnie. Delikatne tak.
Na swój testosteron na tą chwilę nie liczę i nie chce mi się nad tym teraz pracować bo zbyt daleko już poleciałem z wagą



Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-10 15:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94051 Napisanych postów 363881 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667412
wrzuć kolego ankiete działu z tematów podwieszonych na start

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1524
Właśnie staram się obczaić jak. Zaraz będzie, sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wchodzisz w temat,kopiujesz i wklejasz tu w temat wypelniona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94051 Napisanych postów 363881 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667412
łap

1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1524
1. WIEK: 39
2. WAGA: 99
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 119
-udo: 66
-talia: 109
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 12 lat
6. DIETA: Obecnie maczfit (pudełka) 2000kcl
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zero
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: redukcja

11. POZIOM BF%: 28
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: spoko
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zero
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2800kcl
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 80
-martwy ciąg: 80
-przysiad: 70



Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-09 21:30:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94051 Napisanych postów 363881 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667412
wrzuć jeszcze wyniki badań które masz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699595
Na takiej diecie to się nie dziw ze będą problemy hormonalne .
Pozatym j/lodzianin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1524
Nie mam nic poza tym co napisałem praktycznie. No może jeszcze ACTH zrobiłem (mam 39.48 przy normach 7.20-63.30) , korytzol z moczu normalny (nie dzm) 3,58 , i kortyzol z krwi 28.26 (6.2-19 normy) ale tym ostatnim raczej się nie sugeruję bo pobieranie krwi stresuje mnie tak potężnie że i tak jest nieźle ;P

Flex1976 - diety z większymi wartościami W OGÓLE mnie nie ruszają. Zero. Nawet tyć potrafię przy 3500. A miałem układane nie takie cuda... Miały podnośić metabolizm i ch&*^ wie co jeszcze a w efekcie przybierałem a "trener" znikał... To co mam teraz działa. Ale działa też na teścia...


Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-09 21:59:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
12 lat na siłowni , kawał chłopa z Ciebie bo ważysz 100 kg i wyciskasz 80 kg na klatę ? To jakiś żart ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94051 Napisanych postów 363881 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667412
Musisz zmieniac trenera/doradce i poukladac to wszystko jak potrzeba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - Enan

Następny temat

Dobry lekarz - słaby testosteron

WHEY premium