SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Spadek Testosteronu na redukcji czym podbić

Wysłana -
Chlopie ty masz 60 gram bialka w diecie
Z czego organizm ma brac aminokwasy???
Masz odpowiedz, brakuje ci min 150 gram bialka dziennie
Wysłana -
Dokładnie , braki w makro przekładają się na problemy hormonalne . Teoje tłuszcze leżą a to podstawa przy testosteronie
Wysłana -
Tyle że jak zaczynałem od większych ilości tego (na początku było 2800, potem 2500) to zamiast schodzić z masy to przybierałem.. Dopiero 2000 waga rusza u mnie w dół.

Odpisali mi z firmy od jedzenia:

- białko ok. 20% - 100g,
- tłuszcz ok. 35% - 66g,
- węglowodany ok. 50% - 250g.

Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-10 12:44:50
Wysłana -
Kalorycznosc to jedno, ale drugie to rozklad makroskladnikow. I oczywiscie ich jakosc.
Wysłana -
Konantor
Tyle że jak zaczynałem od większych ilości tego (na początku było 2800, potem 2500) to zamiast schodzić z masy to przybierałem.. Dopiero 2000 waga rusza u mnie w dół.

Odpisali mi z firmy od jedzenia:

- białko ok. 20% - 100g,
- tłuszcz ok. 35% - 66g,
- węglowodany ok. 50% - 250g.

Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-10 12:44:50

Na takim makro to na dzien dobry poleci tkanka miesniowa.
Wysłana -
Panowie, temat schodzi na dietę. Jak rozumiem dietą coś tam mogę poprawić w gosp. hormonalnej. ALE przy mocnej i długotrwałej redukcji nie ma bata, testosteron nie podniesie się do żadnej wartość sensownej. Wspinanie się teraz miesiącami do uzyskania/odbudowania czegokolwiek to przy tym co mam obecnie jest bez sensu ! Chcę wprowadzić go z zewnątrz, wyrównać straty, zejść do końca z fatem i wtedy dopiero zacząć martwić się z odbudową. Teraz już musztarda po obiedzie.
Piszcie proszę co i jak mam żreć czy tam kleić. Nazwa, dawkowanie. Wątrobę mam ok, -badania nie raz robiłem. Pikawa coś tam gorzej bo leczone nadciśnienie ale opanowane. Lata kortyzolu z kosmosu i otyłości zrobiły swoje. Dlatego kosmiczne podnoszenie testosteronu nie dla mnie. Delikatne tak.
Na swój testosteron na tą chwilę nie liczę i nie chce mi się nad tym teraz pracować bo zbyt daleko już poleciałem z wagą

Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-10 15:03:15
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź