SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek Testosteronu na redukcji czym podbić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6031

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1524
Amg27 Dlaczego żart ? Spróbuj robić TYLKO redukcje 12 lat i wtedy sprawdzisz ile wyciskasz ;)
Nigdy nie robiłem siły/masy bo kompletnie mnie to nie interesowało. Te park kg mięśni co mam na sobie to wręcz efekt "uboczny"- którego oczywiście pozbywać się nie chce ;)

Lodzianin1 : Trenerów i doradców to ja już miałem kilku. Tyle tylko, że metody jakie normalnie działają mnie kompletnie nie ruszają. Proszę, nie piszczcie mi o zmianach diety bo ja już to nie raz przechodziłem. Wszytko fajnie w teorii ale niestety na mnie jedyną opcja to praktycznie zagłodzenie fatu na amen. Tym razem chcę to zrobić do końca a jedyne czego potrzebuję na tą chwilę to podniesienie testosteronu do rozsądnej wartości, żebym mógł jechać dalej- bo za chwilę nie będę miał czym tego fatu palić jak zjaram mięśnie do zera..




Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-10 08:33:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Miales po prostu doradcow do dupy
Wieczna redukcja rozjechala organizm
12 lat redukowac to straszna zajezdnia dla organizmu


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-02-10 08:39:59

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MOge sie mylic,ale diete to trzeba samemu ulozyc na podstawie obserwacji i przez 12 lat poznalbys swoj organizm. Nie doradzam, a tylko podpowiadam- testa miale w polowie skali, a przy wbijaniu 125 mg e5d po 5-u tygodniach miale prawie 2x norma. Kolego, jakie zele itp??? Jezeli boisz sie igly (nie ma czego) to na poczatek daj plaster znieczulajacy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1524
lodzianin1 : Nic dodać nic ująć. Jestem tego świadomy. Natomiast teraz nie zamierzam przerywać tego co robię. Skoro hormony mam i tak rozjechane w cholerę, to mogę je dobić już całkiem i zacząć się tym martwić co dalej jak w końcu dobiję do wskazanej wagi.

@arek - to nie kwestia bania igły. Po prostu nie chce/ nie mam potrzeby podnosić tych wartości to jakiegoś kosmosu. Po co.. Jestem w dupie z hormonami, ale przy moich celach rozwalanie tego ponad moje potrzeby jest uważam bez sensu. Na takie lekkie "ponadnormę" wystarczą tabsy/plasty itp. A Waszej porady potrzebuje żeby nimi nie narobić głupot jeszcze większych. Stąd ten temat



Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-10 08:58:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
jak chcesz się bawić w plastry idź do lekarza
musisz w końcu się zdecydować co ty chcesz osiągnąć
12 lat redukcji która nic nie dała poza zajechaniem hormonów
albo cos robisz porządnie albo wcale ,chyba ze chcesz kolejne 12 lat stać w miejscu
brakuje sporo badań ,tutaj mamy dział doping
jak chcesz się bawić w podnoszenie testa plasterkami idź do działu zdrowie
dalej wielkie g**** robisz w celu poprawy obecnego stanu , dieta pudełkowa?? jaki tam masz rozkład b/t/w?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
12 lat redukcji nie no chlopie daj spok9j nie rob sobie jaj cos Ty robil przez ten czas???i jw czyliz plasterkami to do lekarza i dzialu zdrowie heh i jaki masz ten rozklad btw?bo w dietach pudelkowych jest on zazwyczaj slaby


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-10 10:35:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1524
Czyli Waszym zdaniem idąc tą drogą która sobie wymyśliłem nic nie zmienię ?
Sprostuje te 12 lat : pół roku diety, napieprzania na siłowni, potem pół roku zniechęcenia. Potem rok jazdy i wytrącała choroba i dupa, znowu przerwa bo się nie chciało wpaść na właściwe tory. I tak w koło Macieju... :( Tym razem się nie zamierzam poddać, ale trwa ta obecna redukcja strasznie długo i powoli staje wręcz w miejscu.
Diet pudełkowych to nawet kilka firm przeszedłem. Ta obecna jest serio bardzo fajna. Na każdym posiłku opisane czego ile. Ale opisu ogólnego z góry nie ma że białka tyle, tłuszczy tyle itp. Szukałem nawet info na ich stronach właśnie, ale brak. Napisałem maila, zobaczymy co opiszą

Jakie badania mam zrobić ? Dla mnie bez problemu, mogę zrobić co tam trzeba


Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-10 10:47:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
czyli diety brak kolego,lezy u ciebie wszystko
a najbardziej podstawy -czyli odżywianie

badania
test całkowity
estradiol
prolaktyna
progesteron

lh
fsh
cukier
cholesterol z frakcjami
morfologia
panel tarczycowy

napisz co miałeś wczoraj w tych pudełkach i jakie ilości lub dzisiaj


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-02-10 10:52:07

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1524
Dzisiaj : drugie sniadanie- tłuszcze 8.7g , wegle 34,95 w tym cukry 2.25g , białko 11.55 . Obiad- tłuszcz10.95 wegle 56,1g, bialko 24,15. Podwieczorek - tluszcze 12.15g, wegle 35.7g, białko 6,7g, kolacja - tłuszcze 5,7g, węgle 46,2g, białko 9.9g . Do tego każdego dnia dorzucam sam od siebie 100-150g samej ryby w ciągu dnia


Zmieniony przez - Konantor w dniu 2018-02-10 11:04:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bialka 4 razy za malo,tluszczy 3razy i wegli tez malo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - Enan

Następny temat

Dobry lekarz - słaby testosteron

WHEY premium