SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sopot 2013 LIVE-VI Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym-dropbox live str 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Sopot dawniejsza mekka kulturystyki-tu w latach 60'odbywały sie nieoficjalne mistrzostwa Polski w kulturystyce z udziałem także kulturystów z innych państw socjalistycznych a nawet ze Szwecji..

Zawodnicy siegajacy tam najwyższych miejsc przeszli do legendy polskiej kulturystyki.

Nawet dzis ich sylwetki robia wrażenie.
Sam osobiście nie byłem nigdy na tych zawodach-po prostu byłem wtedy paro letnim rozrabiaką ale juz moi starsi koledzy i trenerzy-brali w nich udział.
Z osób,które pewnie znacie z forum i naszego filmu -wywiadu z Wiesłaem Siwkiem wiecie ,że ion tam brał udział.

Inne znane kulturystyczne legendy:Mieszysław Krydziński,Bogusław Krydziński,Andrzej Laskowski,Henryk Szczepański,Marian Glinka,Andrzej Jasiński,Jan Włodarczyk(pózniej szef TKKF) i wielu wielu innych tam odnosili swoje pierwsze zwyciestwa.


W latach 70,80',90' odbywały sie w Sopociesporadycznie jakieś regionalne zawody-epoka kultoeych sopockich mistrzostw jednak skończyła się w latach 60'

Były to zawody smiało porównywalne z innymi mistrzostwami tego typu-jak np IBFA Mr Universe,Mr Europe(7,8 lipiec 2013)

Po prostu plażą,słońce morze w szczycie lata-to idealne miejsce na takie zawody-dużym plusem jest do tego masa kibiców ,mozliwośc zobaczenia zawodników bezpośrednia na plaży a nie tylko na scenie.
Na pewnoi jest to wspaniała reklama tego sportu.

Od sześciu lat zostały reaktywowane te zawody-jak na razie jako zawody ogólnopolskie ale myslę,że niedługo może się przekształcą w zawody miedzynarodowe i pucharowe.


Wszystko wrękach związkowych działaczy i miejscowych fascynatów kulturystyki oraz przychylności miejscowych władz i sponsorów.


20 lipca odbeda się VI zawody w kulturystyce,i fitness sylwetkowym .

Miejsce-sopockie molo-jest unikalne na skale światowa i na pewno przyciagnie wielu kulturystów majacych sentyment do tych dawniejszych sopockiech zawodów z lat 60'



Planujemy przeprowadzic bezpośrednia transmisje internetową całych zawodów,bedzie też masa zdjęć i filmów na youtube.

Pojawi się także znany fotograf body building-Sylwester Szymczuk

Dlatego myslę,że zawodnicy,którzy się jeszcze wahaja co do startu-jednak przyjada wziąc udział w tych wyjatkowych w tym roku zawodach...



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
tak myslalem ze skads znam ta osobe z plakatu jednak dobrze zapamietalem bo wyglada tak samo jak przed kilkoma laty

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak samo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Już niecałe dwa tygodnie do zawodów w Sopocie.Kto z forum startuje?,kibicuje?


Tak było w zeszłym roku:https://www.sfd.pl/V_ZAWODY_KULTURYSTYCZNE_w_SOPOCIE-t875498.html




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-07-09 10:33:46




A tak było w latach 60' ubiegłego stulecia.....Na zdjęciach jest między innymi popularny kulturysta i aktor,już nie żyjacy, Marian Glinka

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-07-09 10:35:55




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-07-09 10:39:04




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-07-09 10:39:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Na razie online kamerka internetowa na sopockim molo-w pobliżu miejsca zawodów...

http://www.mmtrojmiasto.pl/395016/2013/7/1/kamerka-online-na-molo-w-sopocie?category=news 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Ciekawa relacja filmowa z zeszłorocznych zawodów w Sopocie-uważni kibice rozpoznaja kilku naszych zawodników z forum bioracych udział wtych zawodach.

Myslę,że w tym roku warto osobiście się przejść i zobaczyć jak to wygląda w Sopocie-tym bardziej,że jest uzywane tylko naturalne światło dnia,co powoduje unikalną prezentację umięśnienia,niespotykana na innych zawodach w Polsce...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
ja startuje kategoria 90 kg więc do zobaczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
I bardzo dobrze!,Bedzie też ojan w kategorii do 75 kg.

Ustawicie rodzinie komputery z filmem live i beda mogli śledzić na żywo Wasze wystepy.
Po zawodach jest mały bankiet,spotkanie-bedzie okazja zrobic wywiady,podzielić się wrazeniami z zawodów,porobic pamiatkowe zdjęcia zdjęcia w klimatach gold age bodybuilding.

Mile widziane pozy z tamtych lat: polskich i zagranicznych kulturystów.Będzie co porównywać...

Za 50 lat młodzi adepci sportów siłowych,patrząc na nie-powiedzą-wtedy to były wspaniałe czasy dla kulturystyki!...:)

Też myślę,że uda się to zrobic live i oprócz tego nagram to na video-zapraszam do współpracy....:)

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-07-12 07:50:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
Z tego co widziałem na filmiku, to startują chłopaki w Warszawski Koks w kat open juniorów. Życzę im powodzenia i ciekaw jestem jak ich sylwetki będą prezentowały się na scenie przy ich wzroście bo sam jestem podobnych gabarytów. Pozdro

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Wpis do powiadomek. Ciekawe jak wypadną WK.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
W Sopocie tez startował i wygrywał Mieczysław Krydziński i to jako junior.Nie widziałem go nigdy na żywo ale widziałem jego zdjęcia prywatne,gdy juz nie był juniorem-chyba koniec lat 60',początek 70'.
Jedno moge powiedziec-gdyby mógł wtedy wystartować w zawodach z Arnoldem...byłby szok na skalę światowa.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrz Świata Federacji NAC 2013 w klubie Tytan Limanowa

Następny temat

IBFA Mr Universe,Mr Europe 2013-Włochy,Sapri

WHEY premium