SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sony Ericson K700i Komplet+Słuchawka Bluetooth+Gratis

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 991
Sony Ericsson K700i, komplet + Dodatki!
Sprzedam rewelacyjny telefon Sony Ericsson K700i wraz ze wszystkim co było w komplecie + Słuchawke BLUETOOTH + Płye Cd na ktorej znajduja sie ciekawe programy,motywy,dzwieki itp
. Telefon ma ponad rok ale nawet na dzisiejsze czasy jego możliwości są dość spore. Zainteresowani znają je na pewno doskonale.
Telefon w 100% sprawny technicznie, nigdy nie stwarzał problemów, nigdy nie był w serwisie.
Do jego głównych zalet zaliczyć należy:
Ciekawe wzornictwo i małe rozmiary a przy tym bardzo duży wysokiej rozdzielczości ekran (176x220 pixeli!)
Ponad 40 MB pamięci do wykorzystania na mp3, grafikę, gry itp.
Kamerka/aparat robiący bardzo dobre zdjęcia (przy dobrym oświetleniu), wbudowana bardzo jasna dioda jako lampa błyskowa.
Komunikacja przez bluetooth, IRDA, GPRS, HSCSD.
Obsługa połączenia USB (odpowiednim kablem dostępnym na innej mojej aukcji), sprawna komunikacja z komputerem.
JAVA - dostępne są świetne gry 3D pisane specjalnie pod ten telefon!
obsługa MP3 i innych formatów dźwięku i filmów, dzwonki polifoniczne 40-tonowe.
wbudowane radio, dyktafon.
Przydatne aplikacje jak obsługa email, kalendarz, stoper, timer, organizer, budzik, alarm (vibra)....
I wiele innych możliwości.

Wadą wszystkich Sony Ericssonów K300i, K500i, K700i i podobnych są na pewno dość szybko brudzące się styki joysticków. Jesto to bardzo często spotykany problem, jeśli się go zaniedba to może doprowadzić do całkowitego braku reakcji telefonu na ruchy joystickiem. Nowy joystick kosztuje na Allegro ok. 5 PLN i każdy serwis wymieni ten moduł za niewielką opłatą. Jednak jeśli zareaguje się w porę to nie trzeba od razu wymieniać tego elementu (wbrew temu co sądzą niektórzy, no chyba, że ktoś ten joystick wyrwie). Wystarczy raz na kilka miesięcy przeczyścić/przemyć czystym spirytusem joystisk i po problemie. W moim egzemplarzu podczas ponad roku używania tylko raz wyniknął problem z zabrudzonym joystickiem ale oczywiście poradziłem sobie z tym sam w 5 minut, nie szedłem z tym drobiazgiem do serwisu, ściągnąłem przedni panel i przeczyściłem joystick (i przy okazji klawiaturkę). Wygrywającemu aukcję podam adres strony gdzie znajdzie fachowy opis ze zdjęciami jak to w prosty sposób zrobić tak jak jest to robione w serwisie. Nieumiejętne zdjęcie przedniego panelu obudowy może ją uszkodzić a już na pewno nie obejdzie się bez śladów na brzegach i zadrapań.

Stan telefonu moim zdaniem bardzo dobry, obchodziłem się zawsze z nim jak z jajkiem. Ma drobniutkie ryski bo tego raczej nie da się uniknąć. Na telefonie da się zauważyć delikatne otarcia na brzegach i krawędziach wynikające z noszenia telefonu w kieszeni i jego ciągłu kontakt z materiałem więc się z czasem gdzieniegdzie obudowa 'wypolerowała' :). Nigdy oprócz telefonu nie miałem w kieszeni innych przedmiotów typu klucze czy inne tego typu - mogące porysować telefon. Wyświetlacz nie ma rys, no może jakieś ledwo widoczne, mikroskopijne. Myślę, że stan wizualny można ocenić oglądając zdjęcia, po kliknięciu w nie można zobaczyć je w większej rozdzielczości.

Silikonowa przeroczysta gumka/naklejka z logo operatora ORANGE z czasem zrobiła się mniej przeroczysta i trochę zmieniła kolor, być może da się ją wymienić na inną. Telefon ma SIM-Lock Orange i nie będzie działał w innej sieci. Nie zdejmowałem tej blokady bo nie chciałem stracić gwarancji. Nigdy też nie było zmieniane oprogramowanie, nic nie było grzebane. Daje to gwarancję na poprawne działanie aparatu.

Tył obudowy a dokładnie osłona baterii jest bardzo trwała, wykonana z aluminium. na narożach ma leciutkie zadrapania. Bateria oryginalna, poprawnie sformatowana, starałem się ładować ją zawsze dopiero po całkowitym rozładowaniu i zawsze do pełna. Ładowarka ładuje tą baterię do pełna w ok. 2 godziny. Baterie w tym modelu nie były zbyt pojemne, od nowości wystarczała nie dłużej niż na 4 dni działania aparatu. W tej chwili też starcza na podobny okres czasu ale to bardzo zależy od sposobu używania telefonu, jeśli chce się pograć w jakąś bardziej rozbudowaną grę (np. 3D) to po paru godzinach grania bateria nadaje się do łądowania. W tym modelu telefonu zamontowany jest dość mocny procesor, który nagrzewa się podczas używania wymagających aplikacji i niestety szybko 'zjada' baterię. Jednak przy normalnym użytkowaniu (kiedy znudzą się już gry ) baterii nie ładuje sie zbyt często.

Do telefonu dołączam oczywiście wszystko co dostałem kupując go w salonie, czyli: pudełko wraz ze wszystkimi papierami, gwarancję (już minęła choć słyszałem, że obowiązuje nadal skoro abonament jeszcze trwa, pomimo że 'na papierach' jest roczna), POLSKĄ obszerną instrukcję w postaci grubej książeczki, foldery reklamowe, oryginalną ładowarkę, oryginalny zestaw HF - świetnej jakości słuchawki z możliwością rozmowy telefonicznej. Słuchawki te były może raz czy dwa użyte ale w moich odczuciach biją na głowę jakością dźwięku, basem itp. zwykłe, tanie przenośne odtwarzacze mp3. Dźwięk jaki daje zestaw k700i + oryginalne słuchaweczki jest extra. Oczywiście jest też firmowa płytka ze sterownikami i oprogramowaniem pomocnym np. w przesyłaniu na telefon sms-ów i mms-ów, pisania sms-ów z komputera, przesyłaniu tapet i dzwonków, innych plików albo np. skonfigurowaniu telefonu jako modem bezprzewodowy GPRS. Można się w ten sposób łączyć bezprzewodowo z internetem wszędzie, gdzie tylko jest zasięg sieci komórkowej (przydatne rozwiązanie komuś, kto np. posiada laptopa i dużo podróżuje albo ma komputer stacjonarny i mieszka w miejscu gdzie nie można w inny sposób podłączyć internetu (sam przez kilka miesięcy z powodzeniem korzystałem z takiego połączenia). Do kąpletu dorzucam od siebie SŁUCHAWKE BLUETOOTH oraz Płyte Cd z programami,motywami i wieloma innymi przydatnymi rzeczami do tego telefonu

Szczegóły dotyczące aukcji:
Zgodnie z zasadami Allegro - nie sprzedaję przedmiotu poza aukcją, nie wymieniam się na inny, nie kończę aukcji przed czasem.
U mnie nigdy przedmioty nagle nie "ulegają uszkodzeniu" i nie odwołuję aukcji. Nie odwołuję też ofert jeśli prośba o to padnie później niż godzinę do zakończenia aukcji, proszę więc aukcję traktować poważnie.
Po prostu - NIE JESTEŚ PEWIEN, CZY CHCESZ KUPIĆ? NIE LICYTUJ!

Ja ze swej strony gwarantuję solidność przeprowadzonej transakcji i to, że przedmiot jest zawsze zgodny z opisem na aukcji. Zawsze też jest możliwość osobistego odebrania przedmiotu i sprawdzenia na miejscu.
Po zakończeniu aukcji proszę o kontakt mailowy i ustalenie szczegółów.
Na wysyłki za pobraniem zgadzam się, ale nigdy osobom nie wzbudzającym zaufania - posiadającym sporą liczbę uzasadnionych negatywnych komentarzy, osobom nowym na allegro itp.
Osoby mające uzasadnione negatywne komentarze i osoby bez pełnej aktywacji konta proszę o zaniechanie udziału w aukcji, mam przykre doświadczenia z takimi osobami (nawet jeden negatyw), oferty takie będę usuwał.
Po zakończeniu i sfinalizowaniu transakcji proszę o komentarz, jako sprzedający zawsze wystawiam komentarz jako drugi.
Na wszelkie pytania mogę odpowiedzieć mailowo, proszę używać opcji "Zadaj pytanie sprzedającemu", lub telefonicznie - numer telefonu 507-243-817
Link z aukcja na allegro wystawiona z konta kolegi!
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=149307282
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 991
Prosze Licytowac na allegro, nie sprzedam pozaaukcja!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
dam 40zł za samą słuchawkę BT i twoje KW- list polecony za 3zł pasuje?
słuchawkę ładuje się zwykłą ład?- tzn taka jak tel??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 991
tak ładuje sie ja ładowarka taka sama jak tel,wystawilem komplet i tak tez sprzeda! przykro mi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nokia 3220 i siemens me45

Następny temat

Sprzedam Mass XXL 4,8 kg W-wa

WHEY premium