SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Somatotropina bez recepty???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1875
W ostatnim Newsweek'u w jednym z artykulow znajduje sie informacja (wraz ze zdjeciem preparatu) o hormonie wzrostu w tabletkach ktory mozna zakupic w aptekach bez recepty.Czy wie ktos cos na ten temat ?Czy moze informacja ta odnosi sie tylko do USA.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
HGH sam nie jest taki silny, oczywiscie daje efekty i obniza poziom tluszczu.
Prawdziwy efekt osiaga sie dopiero mieszajac Test+HGH+Insuline+T3.
Jednak nie radze probowac takich "mieszanek" bo to moze sie skonczyc bardzo tragicznie, szczegolnie zabawa z insulina.


-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdziekolwiek sie to odnosi to nie dziala. Hw to aminokwas ktory zostanie strawiony w zoladku. Skuteczne sa tylko strzaly jak na razie. Slyszalem ze byly badania w stanach ale najwieksze koncerny wycofaly sie z tego bo za droga technologia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jeszcze nie istnieje HGH w postaci doustnej. Jeyna aktywna forma to zastrzyki.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja słyszałem o sprayu pod język... serio

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ty serio jest w szprayu z kond wiesz kupiles go sobie i powiedz jakie sa efekty czy to jest to samo hgh co w szczalach a ja slyszalem ze mozna go na wlosy na glowie pryskac i ze lepiej rosnie

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kesiek ty sobie kup i małego popsikaj :) ... ale skoncz juz chodzic w tych stringach bo ci sie nie pomiesci :P

... then can by only one ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
'no wiesz ze ty tak robisz i ze sobie malego psikasz tym zeby ci sie nei miescil w majtkach sam sie chwaliles nawet ze sobie kupiles obcisle spodenki krutkie z rozporkami zeby ci maly nie uciekl jak bedzie rosl od hormonu w sprayu

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1875
Hmmm...czego to czlowiek nie wymysli...hehe
A wracajac do tematu to przytocze informacje z gazety:"Hormon wzrostu-syntetyczny preparat w tabletkach,spreyu,zastrzykach wzmacnia miesnie,redukuje tluszcz,dodaje energii,wygladza zmarsczki i zwieksza mozliwosci seksualne-_BEZ RECEPTY"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jeszcze raz powtarzam ze nie isnieje czynna postac HGH w niczym innym jak TYLKO w postaci iniekcji. Inne rzeczy to naprawde nabijanie ludzi w butelke!

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Oczywiscie 666 ma tu 100% racji.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Pelno jest takich reklam, ale to tylko reklamy kolego.


-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAG10

Następny temat

skutki uboczne po kilku latach...

WHEY premium