SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solony śledź codziennie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3238

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2601
Czy mogę jeść 100 g solonego śledzia codziennie na drugie śniadanie gdy jestem w szkole ? Ile można przechowywać takiego śledzia poza warunkami chłodniczymi ? Co jest bardziej zdrowe solony śledź czy w oleju ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Śledzie solone jak najbardziej mogą stanowić element diety. Jednak na pewno nie codziennie. Jak każdy inny produkt. Świeże i solone będą najlepsze jakościowo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Jak sobie zrobisz sam śledzia w oleju to rownież będzie zdrowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dietę powinno się urozmaicać, codziennie spożywanie śledzia nie jest optymalnym rozwiązaniem.
W szkole śledź, może być nieciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Spokojnie wytrzyma do drugiego śniadania, pomyśl moze lepiej na kolacje zjeść, chyba że nikomu w szkole nie przeszkadza ten śledź
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Śledzia solonego oczywiście można zrobić w śmietanie, czy oleju. Pamiętaj jednak, że należy go wymoczyć. Inaczej będzie niejadalny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2601
Miałem raczej na myśli to, że przed szkołą kupuję sobie w sklepie bez wcześniejszego przyrządzania i jem(razem z jakąś bułką).Soli i cukru nie jem już od dawna, więc nie wiem czy solony będzie dobrym rozwiązaniem.Nosiłem drugie śniadanie w pojemnikach,ale przerwy są zbyt krótkie i trochę to nie wygodne dla mnie, dlatego szukam czegoś co można zjeść na szybko bez przyrządzania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Przerwy za krótkie ? Przecież nawet 5 min przerwy wystarczy żeby zjesc posiłek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się, nie przesadzajmy - nie trzeba mieć 30 minut aby delektować się każdym kęsem. Niemniej jednak należy spożywać posiłek w miarę powoli aby nie doprowadzić do problemów trawiennych.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-03-10 14:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Już bym wolał, serek wiejski, jaja, awokado, jakis ogorek do tego, przygotowanie ok 5 minut, co do jedzenia tez sztbko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Awokado <3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masówka co dalej

Następny temat

Spalanie tłuszczu i budowanie masy

WHEY premium