SFD.pl Doping

Solo Enan Genesis + pół miękki penis

Wysłana -
Cześć,
wczoraj miałem niepokojący objaw. Tzn podczas seksu nie miałem takiego wzwodu jak zawsze, tylko taki pół twardy powiedzmy....
Wsiadło mi to mocno na banie bo nigdy tak nie miałem, jestem dopiero 3/4 tyg solo enan 350 e4.
Chce w srode iść zrobić badania, jakie zrobić?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Estro
Prolka
Progesteron I ew test calkowity
Wysłana -
Estro i prol zbadaj.
Wysłana -
Ja Ci odpowiem na swoim przykładzie. Sytuacja o której piszesz u mnie pojawiła się po około 5 mc na testosteronie Jelfa Prolongatum e4d 200. Męczyłem się z tym przez kolejne 4 mc. W tym czasie badania i odwiedzanie lekarzy. Od razu napiszę że w moim przypadku wiagra nie pomagała.

W końcu zdecydowałem się zejść z cyklu i podczas odbloku- na etapie brania HCG sytuacja zaczęła się poprawiać. NIe jestem już teraz pewien czy samo odstawienie testosteronu nie poprawiło sytuacji.

Badania ani lekarze nic konkretnego nie wykazali anie nie powiedzieli.

Obecnie zostało mi ostatnie 8 dni obloku i jest zdecydowana poprawa do tego co było podczas cyklu.

Jedyne co ja mogę przypuszczać to to że brałem HCG co 6-8 tygodni a nie małe porcje co 2,3 dni. Ale to tylko moje przypuszczenie.
Wysłana -
Twoje przypuszczenia...autor niech zrobi badania wyzej bo to najczestsza przyczyna
Wysłana -
Dzięki Panowie, CRF też dzięki za wypowiedz.
W środę zrobię te badania co wymieniliście i wstawię tutaj, zobaczymy co się dzieje.

Zmieniony przez - SięNiePoddawaj w dniu 2018-01-22 13:55:08
Wysłana -
Z rana możliwie najwcześniej na czczo 7-8. 24h przed zero wysiłku/używek/sexu/stresu.
Wysłana -
tak planuje właśnie o 7. Ok dzięki za info, w takim razie odpuszczam wszystko dzień wcześniej i wypocznę.
Wysłana -
Usunięty przez krzykacz za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Jak tam badania kolego ? problem naprawiony ? słyszałem , ze od prolaktyny był ten problem ? tylko nie wiem czy wiesz ale test nie podnosi prolaktyny ? robiłes w ogole badania czy byłes u wrozki moze ?
Wysłana -
Amg27
Jak tam badania kolego ? problem naprawiony ? słyszałem , ze od prolaktyny był ten problem ? tylko nie wiem czy wiesz ale test nie podnosi prolaktyny ? robiłes w ogole badania czy byłes u wrozki moze ?

mylisz sie kolego, po tescie prolka tez moze pojsc ponad widelki
Strona 1 z 2