SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solo Enan Genesis + pół miękki penis

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1353 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105808
To hejter. W innym temacie mu dogryzłem i on tu napisał żeby się podbudować a nie żeby pomóc. Spokojnie temat jest ogarnięty a on mentalnie jest na poziomie 15 latka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Hejter ? po prostu jestem ciekaw gdzie leżała przyczyna
Dogryzłes mi ale z czym ? z tym, ze gdy robie badania czy jestem na bombie czy bez i robie cały komplet bez wzgledu na koszta ? lepiej zrobic badan wiecej niz mniej a pozniej gdybac gdzie lezy przyczyna to nie sport dla oszczednych, na zdrowiu sie nie oszczedza jesli juz sie wchodzi do tej gry



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-05-21 15:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
SięNiePoddawaj
To hejter. W innym temacie mu dogryzłem i on tu napisał żeby się podbudować a nie żeby pomóc. Spokojnie temat jest ogarnięty a on mentalnie jest na poziomie 15 latka.


nie wiem czy hejter bo go nie sledze ale fakt lekki hipokryta, bez urazy AMG, bo pamietam jak pocisnales komus bo sie pomylil z guarana, ze wielki ekspert, a sam potem, wielki ekspercie, pytales "a co to joszka?"

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
czellista
SięNiePoddawaj
To hejter. W innym temacie mu dogryzłem i on tu napisał żeby się podbudować a nie żeby pomóc. Spokojnie temat jest ogarnięty a on mentalnie jest na poziomie 15 latka.


nie wiem czy hejter bo go nie sledze ale fakt lekki hipokryta, bez urazy AMG, bo pamietam jak pocisnales komus bo sie pomylil z guarana, ze wielki ekspert, a sam potem, wielki ekspercie, pytales "a co to joszka?"


Nie komus tylko Tobie ale widze utkwilo w pamieci no skrótu nie zajarzylem przyznaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
serio to bylem ja? hahaha. widze ze dziury w mozgu sie powiekszaja, niedobrze
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

RELACJA Z POWROTU DO FORMY !! CYKL SUSTA+BOLD przejscie na PROP+TREN

WHEY premium