SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solo Enan Genesis + pół miękki penis

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2824

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1354 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105874
Cześć,
wczoraj miałem niepokojący objaw. Tzn podczas seksu nie miałem takiego wzwodu jak zawsze, tylko taki pół twardy powiedzmy....
Wsiadło mi to mocno na banie bo nigdy tak nie miałem, jestem dopiero 3/4 tyg solo enan 350 e4.
Chce w srode iść zrobić badania, jakie zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Estro
Prolka
Progesteron I ew test calkowity

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Estro i prol zbadaj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3224
Ja Ci odpowiem na swoim przykładzie. Sytuacja o której piszesz u mnie pojawiła się po około 5 mc na testosteronie Jelfa Prolongatum e4d 200. Męczyłem się z tym przez kolejne 4 mc. W tym czasie badania i odwiedzanie lekarzy. Od razu napiszę że w moim przypadku wiagra nie pomagała.

W końcu zdecydowałem się zejść z cyklu i podczas odbloku- na etapie brania HCG sytuacja zaczęła się poprawiać. NIe jestem już teraz pewien czy samo odstawienie testosteronu nie poprawiło sytuacji.

Badania ani lekarze nic konkretnego nie wykazali anie nie powiedzieli.

Obecnie zostało mi ostatnie 8 dni obloku i jest zdecydowana poprawa do tego co było podczas cyklu.

Jedyne co ja mogę przypuszczać to to że brałem HCG co 6-8 tygodni a nie małe porcje co 2,3 dni. Ale to tylko moje przypuszczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Twoje przypuszczenia...autor niech zrobi badania wyzej bo to najczestsza przyczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1354 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105874
Dzięki Panowie, CRF też dzięki za wypowiedz.
W środę zrobię te badania co wymieniliście i wstawię tutaj, zobaczymy co się dzieje.


Zmieniony przez - SięNiePoddawaj w dniu 2018-01-22 13:55:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Z rana możliwie najwcześniej na czczo 7-8. 24h przed zero wysiłku/używek/sexu/stresu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1354 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105874
tak planuje właśnie o 7. Ok dzięki za info, w takim razie odpuszczam wszystko dzień wcześniej i wypocznę.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Jak tam badania kolego ? problem naprawiony ? słyszałem , ze od prolaktyny był ten problem ? tylko nie wiem czy wiesz ale test nie podnosi prolaktyny ? robiłes w ogole badania czy byłes u wrozki moze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Amg27
Jak tam badania kolego ? problem naprawiony ? słyszałem , ze od prolaktyny był ten problem ? tylko nie wiem czy wiesz ale test nie podnosi prolaktyny ? robiłes w ogole badania czy byłes u wrozki moze ?


mylisz sie kolego, po tescie prolka tez moze pojsc ponad widelki

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

RELACJA Z POWROTU DO FORMY !! CYKL SUSTA+BOLD przejscie na PROP+TREN

WHEY premium