SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solidny długi kurs dietetyki i suplementacji

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Witam. Rozglądam się za takowym kursem i niestety na nic nie mogę trafić. Większość kursów jest kilkudniowa a inne - stopniowane. Szukam kursu długiego najlepiej w Trójmieście.Jestem osobą obecnie bezrobotną i miejscowe Biuro Pracy może mi taki kurs sfinansować. Niestety - tylko jeden - co eliminuje mi kursy ze stopniami zaawansowania. Mieszkam w Ustce a Trójmiasto pasuje mi z tego względu że mam tam znajomych co eliminuje mi problemy z ew. noclegiem. Gdyby ktoś coś wiedział - była bym mocno zobowiązana za pomoc.Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Nie ma takich kursow. Niech Ci sfinansuja instruktorski.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Na instruktorski to już chyba za stara jestem niestety..... Inni uczestnicy chyba by mnie śmiechem zabili za co się stara baba łapie. Ale dzięki.

Zmieniony przez - Corum w dniu 2013-02-03 12:20:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Nigdy nie jest za późno

Kurs na instruktora aerobiku i trenera personalnego w Koszalinie:
https://www.sfd.pl/Kursów_na_instruktora_aerobiku_i_trenera_osobistego_na_2013r._w_Koszalinie-t895743.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kupie sztange" kratownice" Gdynia

Następny temat

kupie: ławke, stojaki, obciazenie gdynia okolice

WHEY premium