SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solarium - sorry nie wiedziałem gdzi eumieścić...pytanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez dE^SiRE z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Poszedlem na solarke 400 na 10 minut ( a co, na wakacje nie wyjezdzam nigdzie niestety bo musze w sierpniu maturke poprawic z polaka :P ) i wyszedlem caly szczesliwy, leciutko przyrumieniony, była godzina ~15 dnia dzisiejszego, teraz jest 0:00 a ja czerwony jak buuuraaakkkk...i wszystko piecze, dobrze ze sie w gaciach smazylem bo by mi wacek sie usmazyl jak parówa na ogniu i miałbym jajka sadzone...czym ukoic dokuczliwe pieczenie? jakis balsam moze czy cuś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339
uuu...może za mocne łózko?...a filtry stosowałeś albo jakąś emulsję?...weź od mamy albo dziewczyny jakiś balsamik albo stara "ludowa metoda" okłady z maslanki jeśli piecze...a na czerwone najlepszy fenistil żel tylko drogo wychodzi jak masz się cały nasmarować...

..Mo` NRG...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
włąśnie pod wpływem impulsu (kumpel "chodz ****a na solarke niemam na co hajsu wydać...") poszedlem bez olejków, balsamów itd...oki, ide pod chłodny prysznic a potem balsam chłodzący malinowy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
mozesz zaopatrzyc sie w masc propolisowa... pszczela nie powinna cie wyniesc az tyle co fenistil

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
mnie tez szmaty z polaka oblaly
mozna sie niezle w****ic
btw tez sie zastanawiam zeby isc na solarke bo nie chce mi sie ******lic z jakimis samoopalaczami 2x/tydzien

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
posmaruj się panthenolem, to taka pianka do kupienia w aptece, od razu przynosi ulgę i szybko znika spalenizna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339
phentanol nie dziala przynajmniej na mnie a po fenistilu od razu brązowiutko - wiem bo w zeszlym roku 14 godzinek na plazy zabalaowalm i buzia wygladala jak...ech dobrze ze szybko minęło....

..Mo` NRG...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie msm

Następny temat

więzadła

Wiecej