SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solarium

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chce isc na solarium ale to by byla moja pierwsza wizyta i niewiem ile sie opalac. Prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=88543

witam wszystkich.Myslę że w tej rozmowie "maniaków solarki ;0) znajdziecie odpowiedzi na wasze pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakie to bedzie solarium??
Jak turbo to ja na poczatek polecal bym 6 minutki, ale to tez zalezy od tego jaka masz karnacje i predyspozycje do opalania!! mysle ze na solarium siedza osoby z odpowiednia wiedza i poradza ci od czego zaczac!!
pozdrawiam

Maciek182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Na zwykłym solarium będą chcieli cię wydoić i wpakują cię na ile im się będzie chciało, i jeszcze wcisną jakieś mazidło za Bóg wie ile. Idź do gabinetu kosmetycznego, w którym mają solarkę, i tam poproś kosmetyczkę o fachową ocenę twojej cery, z ewentualnym czyszczeniem z 'zaskórniaków'.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jak ide na solarke to tylko do gabinetu kosmetycznego kobitki wiedza co mowia i unikaja sytuacji kiedy ktos wyjdzie spalony na raka i bedzie pozniej omijal to miejsce z daleka!! Konkurencja jest duza!!
Pozdrawiam

Maciek182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze pytanie dotyczace okularkow, wkladac czy nie??
Mi sie wydaje ze jak nie patrzysz tzn zamkniesz oczy to sie chyba nic nie stanie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja polecam okularki unikniesz zmeczenia powiek bedziesz czul sie lepiej!!! A swiatlo solarjum niejest zbyt bespieczne dla oka ludzkiego!!

Pozdrawiam

Maciek182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co oznacza nie jest zbyt bezpieczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja pare razy bylam na solarium i mi sie pupka nierownomiernie opalila, tzn takie placki mam na tyleczku, czy to znaczy,ze ma zyc za duza jest czy moze solarium "na stojaco" byloby dla mnie jakims wyjsciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Jesli chcesz bardziej rownomiernie sie opalic to polecam tobie stojace solarium, ktore nie jest tak wygodne jak to lezace, ale jest bardziej higieniczne.

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zalezy od jak twoja skora reaguje na promienie. jesli masz delikatna skore musisz uwazac z solarem,moim zdaniem na poczatek wystarczy 5-6 minutek. potem mozesz stopniowo zwiekszac czas 'seansow' A jeli chodzi o okularki to na tym sie nie znam, ja chodze na solarke juz od wielu latek i nigdy nie bralam okularkow, ale to oczywiscie kwestia wyboru:) i koniecznie idz na lozko, gdzie mozna sobie wybierac piosenki czy regulowac glosnosc:P hih powodzenia:)

bibi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie

Następny temat

Hemoroidy a siłownia

WHEY premium