SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sokker - wirtualny manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
Jest temat o Hattricku i Freekicku, więc ja zacznę o Sokkerze


Srtona główna -> http://www.sokker.org

Różnice między managerami:
Hattrich 8 drużyn w lidze ----- FreeKick 14 drużyn w lidze (brak rewanżów) ----- 8 drużyn w lidze z rewanżami

Ilość lig HT 8 ----- FK 8 ----- SK 6

Max. ilość meczy w tygodniu HT 2 ----- FK 3 dlatego że oprócz ligi, pucharu, towarzyskiego, jest jeszcze PUCHAR MIĘDZYNARODOWY ----- SK 2 - mecz ligowy(barażowy)w niedzielę; pucharowy(towarzysk, jest możliwość dołączania się do ligi towarzyskiej) w środę

Skoki poziomów umiejętności HT pokazane słownie np: znakomity ----- FK cyfry np: 60 ----- słowne 18-sto stopniowa skala (0-tragiczny, 17-boski)

Sponsor HT sam płaci ----- FK podpiujesz umowy na rok + tygodniowe ----- sam płaci w każdą sobotę, wtedy też opłacani zostają trenerzy, piłkarze, szkółka młodzików

Taktyka HT mały wybór kombinacji ----- FK duże urozmaicenie(ustalanie podobne jak w managerach, możliwość wystawienia piłkarza na pozycji libero lub snajpera) ----- 13 taktyk standardowych oraz możliwość wprowadzenia swoich 5

Zmiana zawodnika podczas trwania meczu HT nie ----- FK tak ----- w ustawieniu meczu możliwość wprowadzenia "zmian warunkowych" np. mozemy wprowadzić żeby zmienim nam się zawodnik gdy wygrywany 1,2,3,4 bramkami, remisujemy, przegrywamy, w którejś minucie jaką sami wybierzemy, zawodnik otrzymał kartkę

Oglądanie meczu podczas spodkania HT tak ----- FK nie (pokazany jest odrazu wynik) - SK tak


*informacje o Freekicku i Hattricku zapożyczone z posta Beev'a

Jak macie pytania pytajcie, moge odpowiedzieć, jak bede w stanie

Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2006-01-02 22:10:50

Pic na wodę fotomontaż

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
nikt nie gra w SK ?

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Witam jakoś znajomo mi wygląda ten początek hehe. Ja gram w SK aktualnie jestem w VI lidze i odziwo nawet niewiedziałem że już 2 kolejka się rozegrała hehe i 2 remis, może jak bym wiedział to bym ustalił skład na te mecze i raczej bym wygrał, przynajmniej jeden z tych meczy, co prawda dominowałem w spotkaniu ale już się przyzwyczaiłem do tego że jestem lepszy w prawie każdym spotkaniu a niepotrafią moi zawodnicy wygrać, dlatego wydaje mi się ten manager troszkę śmieszny. W poprzedniej kolejce np: były 3 mecze po 0-0 a to nie pierwszy raz. A tak to wchodze tylko żeby ustalić skład, bardziej się interesuje FK.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
mnie tesh to trochę dziwi, ale przynajmniej nei ma w lidze wyników po 12-0 w FK mam drużynę ale śledze tylko wyniki mojej drużyny, nie uczestnicze zbyt intensywnie, może jakbymn zaczął grać od FK to byłoby inaczej ale pierwszym moim managerem był SK

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
SK az tak bardzo mnie nie interesuje ale gram znaczy sledze tylko wyniki ostatnio wygralem az 6:3 sam sie zdziwialem i powiem takprzychodzi czas gdzie bardziej podoba mi sie HT, nieraz FK i SK wiec roznie gram nieraz sprawdzam wyniki a nieraz baradziej sie angazuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
kto chce przyłączyć się do ligi towarzyskiej i mieć z głowy szukanie sobie sparing-partnerów?

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1307
sokker jest najlepszy i nic wiecej nie powiem ;] HT i FK to dno w porownaniu z Sk

glownym atutem jest ustawianie wlasnej taktyki w kazdym sektorze boiska czego nei ma w innych grach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
cinek20059 chyba niewidziałeś Managerzone jak tak mówisz

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Dno? To sobie porównaj liczbę użytkowników HT i Sokkera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
Beev jemu chyba chodziło na tle tych 3 managerów

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15243
Odświeżam temat. Kto tu gra w sokkera wypowiadać się ja obecnie jestem w 6 lidze

Daj z siebie wszysttko, zanim powiesz basta.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AC MILAN

Następny temat

Nietypowe Nagrody UEFA

Wiecej