SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sog'i

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3483

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2475


Jestem za powiadomieniem. Dobrze by było...

Trening nie jest ciężki, potrzebna jest tylko odpowiednia motywacja.

'Always be yourself, express yourself, have faith in yourself, do not you go out and look for a successfull personality an duplicate it.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Xronin-> Mała uwaga-> nie musisz wszedzie wklejac tego zdjecia...wystarczy,ze masz w profilu...

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2475
Wiem, ale miałem kłopoty ze zdięciem w profilu nie chciało sie pojawić.
No ale teraz jest juz dobrze i 2 nie wklejam /:)

Trening nie jest ciężki, potrzebna jest tylko odpowiednia motywacja.

'Always be yourself, express yourself, have faith in yourself, do not you go out and look for a successfull personality an duplicate it.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem za powiodamianiem czasami dostaje soga i nie wiem od kogo jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2475
Jak dostajesz to pewnie odemnie

Trening nie jest ciężki, potrzebna jest tylko odpowiednia motywacja.

'Always be yourself, express yourself, have faith in yourself, do not you go out and look for a successfull personality an duplicate it.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze wiedziec

<<<<Jeśli chcesz komuś obić twarz najpierw ją sam musisz nadstawić>>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23078
przyda się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
kto by chcial by zaznaczyl i juz reszta nie


pozdrawiam Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tyle to jest dobre ale dla osób takie jak Michail czy inni byłoby to pewnie uciążliwe bo oni dostają soga za sogiem.
lepiej by było gdyby można było to ustawiać w opcjach gdzieś czy ktoś chce czy nie


gg: 1176421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te sogi to powinni w ogóle zlikwidować, bo niektórzy to na siłę robią różne posty, żeby tylko soga dostać, zwłaszcza w dziale humor jest kilku takich

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wniosek o pogrubienie.

Następny temat

KOMPUTEROWE FORUM DYSKUSYJNE

WHEY premium