SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smart drugs - doping mózgu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Może ktos doradzi cos dobrego na pamięć koncentrację ?
Dotad brałam: Tauryna,lkarnityna,red bulle tigery,lecytyna ginko biloba żeń szeń cholina Piracetam, różaniec górski ,pluszcz activ omega 3, magnez B6,kofeina w tabletkach- nic z tego nie działa

Modafinil -tez nie działał ,za dwa dni sprobuje oryginalnej marki może będzie lepiej

Amfetamina,tussipect efedryna- to tez bralam i już zadnych amfetaminopodobnych nie chce brac bo to g****


Brałam tez leki SSRI ale to na depre
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jesteś uczniem czy ćpunem? Za moich czasów nie było tych wynalazków i również trzeba było się uczyć.

nic z tego nie działa - bo nic nie działa doraźnie, lecz przy dłuższym okresie przyjmowania.

Kofeina, alc, o3, lecytyna, piracetam - przyjmuj regularnie, a odczujesz różnicę.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Wysyp leniwców wśród dzisiejszych studentów/uczniów jest przerażający. Amfa sie za Ciebie nie nauczy jak nie otworzysz książki i nie zaczniesz zakuwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jesli jesteś osobą zdrową, bez zaburzeń - to działania supli w kontekście poprawy zapamietywania zbytnio nie odczujesz, nawet leki mogą okazac się małoprzydatne. Ważny jest przede wszystkim trening umysłu i odpowiednia higiena trybu zycia. Suple to tylko skromny dodatek

Przypominam, że to nie jest hypperreal, i pogaduszki o lekach na narkolepsje nie mieszczą się w konwencji tego działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28567
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Dalej się baw w swoje "smart drugs", a gwarantuję Ci że będziesz gościem szpitalu psychiatrycznego.
Jak już potrzebujesz jakiegoś wspomagacza( a pewnie Ci taki wcale niepotrzebny) to idź do psychiatry i z nim pogadaj na ten temat.
Samemu bawić się takimi rzeczami nie jest mądre.

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Brane z głową nie szkodzą i dlatego większość w USA jest suplementem diety a nie lekiem jak w Europie. A jak się nie umie czegoś brać to co drugi suplement może zaszkodzić.

Kolego: Piracetam, Aniracetam, Hupercyna, Picamilon, Winpocetyna, Mucuna to znam i proponuję z tego coś spróbować, skoro brałeś piracetam to weź coś innego.
ps. Do piracetamu podstawa to cholina (lecytyna).

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Brane z głową nie szkodzą

Też tak kiedyś mówiłem
Wiesz, picie z głową nie szkodzi, palenie z głową nie szkodzi, koksowanie z głową nie szkodzi, nawet ćpanie z głową nie szkodzi.
Dlaczego zatem tylu ludzi jest w*******onych w alkoholizm/nikotynizm czy narkomanię?

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Oczywiście wiem ze nic nie działa doraznie a po dłuższym okresie przyjmowania

amfy nie biorę

mam duże problemy z koncentracją i dlatego czegoś takiego potrzebuję

wiem z etaki podobny temat juz był ale niestety został zamknięty a tamtych gości co się wypowiadali w tym temacie już nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Wiesz mi się zdarza zapalić, wypić wódeczkę, zjeść kebaba i nie uważam się ani za palacza ani za narkomna czy zjadacza kebabów, a jak ktoś ma słabą wolę to i uzależni się od patrzenia w sufit co nie oznacza że domy powinny być bez sufitów.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + Nitrobolon czy NO Xplode

Następny temat

Chodzi mi o witaminki prosze o szybka odpowiedz

WHEY premium