SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smaczna i zdrowa salatka twarogowa!!xD

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Każdemu komu zbrzydl sam twarog albo uwaza ze przygotowanie go z czyms to jakis problem. Nie widzialem czegos podobnego w tym dziale wiec moze komus sie przyda i wdrazy to do diety. Sam jem to juz prawie rok i jeszcze mi nie zbrzydlo, ale to juz chyba kwestia gustu he.







Potrzebne skladniki:
kapucha pekinska
papryka
ogorek
oliwki
jogurt nat.
twarog
ewentualnie przyprawy(pieprz, bazylia, oregano)

Kroimy kapuche, papryke, ogorka i wrzucamy do michy, potem dodajemy jogurtu(2 duze lyzki), oliwek(oliwek nie lubie ale tu pasuja idealnie, nadaja niezlego smaku, daje 10 sztuk) i mieszamy. Na koniec twarog i po robocie. Calosc zajmuje ok 10 minut w zrobieniu.

Ilosc skladnikow prezentuja sie mniej wiecej:(oczywiscie kompozycja dowolna wedle kto co lubi)
150g kapusty
50g ogorka
50g papryki
50g jogurtu
20g oliwek
twarog ile kto potrzebuje u mnie jest to 200g

Wartosci na wyzej wym. proporcje
kcal 325
B 40g
T 13,2
W 10,8
Potem zapijasz oliwa i w kime
Smacznego!!





Zmieniony przez - diablos666 w dniu 2010-02-27 21:49:57

Zmieniony przez - diablos666 w dniu 2010-02-27 21:50:44

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
No to z kapucha jeszcze lepiej bedzie wchodzic. Ciesze sie ze ktos skorzystal z przepisu. Pozdro

Zmieniony przez - diablos666 w dniu 2010-03-26 22:55:40

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3385
Niezle, niezle jakas alternatywa :D. Zakupki robione w lidlu? Tez kupuje twarozek Pilos

"Zycia nie mierzy sie iloscia oddechow, lecz iloscia chwil, ktore zapieraja nam dech w piersiach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Do lidla mam najblizej takze sila rzeczy tam kupuje, no i jest tanio. Ale twarozek sobie chwale, o wiele smaczniejszy niz biedronkowy, ktory tez czasem szamie.

Zmieniony przez - diablos666 w dniu 2010-03-04 11:17:39

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545
lidl same niemieckie rzeczy wiec dobrej jakosci patrzcie zawsze z tylu na kod jesli na poczatku zobaczycie cyfre 4 to z germany a germany znaczy dobre ;]]] a ten przepis pasuje na redukcje? ;] bo chce skorzystac

Zmieniony przez - kosiarjo w dniu 2010-03-06 21:29:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Jak najbardziej pasuje na redukcje, wegli masz ok 10g, ktore sa tylko z twarogu i jogurtu, czyli tak jakby ich nie bylo. Dopasuj tylko ilosc skladnikow pod siebie i gicior

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545
świetnie ;]] na pewno skorzystam . ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
lidl same niemieckie rzeczy wiec dobrej jakosci patrzcie zawsze z tylu na kod jesli na poczatku zobaczycie cyfre 4 to z germany a germany znaczy dobre ;]]]

Nie wiem w sumie dlaczego ale zawsze miałem zupełnie odmienne zdanie. Ktoś potwierdza? Dla mnie zawsze nabiał z sieci niemieckich był jakby wyjałowiony. Nie ukrywam że ten z Biedronki jest tragiczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupuje od zawsze w lidlu firmy pilos i nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Jeśli mowa o typowo niemieckich produktach, to mi zawsze kojarza sie ze straszna chemia, ze pakuja tego wszystkiego ile wlezie. A co do firmy pilos to mi sie bardzo podobaja produkty ich jakosci, jak za taka cene to jest ladnie

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1746
ostatnio kupiłem mleko PILOS w plastikowej butelce. po dwóch łykach wylałem - nie dało się pić, waliło chemią na kilometr! za to w kartonie było ok. spotkaliście się z czymś takim?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej