sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Slim fat -proba wydobycia piekna kobiecej sylwetki START

Wysłana -
Chociaż nie - jak się wejdzie w programy treningowe to już inna cena. Myślę że tu już widać większy rozsądek.
Wysłana -
Cena za program to jedno a cena za opiekę online to drugie.
Niemniej zamiast za trenera online za 200$ chyba jednak wolałabym moje 8 treningów personalnych.
Wysłana -
Ja bym wolał żarcie za 200 $. No ale też każdy decyduje o sobie i to jest ok. Trzymam kciuki za autorkę tematu - liczę że nas całkowicie nie zostawisz i chociaż jakieś mini relacje z treningów wrzucisz. Thib to fajny gość jeśli idzie o propagowanie zdroworozsądkowego podejścia do treningu.
Wysłana -
Myraen jak ja Ci zazdroszcze !!! Tak zdrowo, niezawistnie. tez bym tak chciala. Mieszkam jednak w chatce wysoko w gorach na duzej wysokosci. Jestesmy najwyzej usytuowanym domem gdzie mieszkaja ludzie. Najblizsza silownie mam okolo 80 km stad. Sam zjazd z gory dziesiec kilometrow tylko po chleb do wioski to juz cala wyprawa. Dlatego mialam wybor, albo siedze przed kanapa i ruszam tylko palcami u nog, albo dalej cwicze z Ewa albo ide do przodu i ustalam plan online i zaczynam o siebie dbac pod okiem zaufanego trenera, do ktorego w miare mozliwosci bede jezdzila. Aby ocenic moj krok trzeba byc w moich butach. A raczej w mojej chatce ponad kilometr nad poziomem morza. :)

Nightingal, dziekuje za kciuki. :) dalej bede tu na forum z moja miska i nie tylko aktywna.
Wysłana -
Super. A kwestia kasy - każde pieniądze wydane na własny rozwój są ok. To też dodatkowa motywacja, żeby dać z siebie 110%. Ja tylko z doświadczenia wiem że prowadzenie online ma wiele pułapek - obyś Ty ich nie doświadczyła.
Wysłana -
Każdy ćwiczy tak jak może i na ile go stać. Sama kilka lat temu miałam problemy z chodzeniem na siłownie. Zakupiłam piłkę, taśmy, hantle regulowane i do dzieła w domu, bez trenera i kupionego planu z tej perspektywy to ja zazdroszczę, że mogłaś skonsultować technikę i masz trenera online.
to że się ma daleko na siłownie nie jest wymówką. Wszystko się da jeżeli się chce i bardzo fajnie, że chcesz robić coś dalej dla siebie powodzenia i uważaj na siebie
Wysłana -
Tak niesmialo wtrace ze jakies fotki widokow z tego domu w chmurach bylyby super Musi byc to przyjemne miejsce do zycia - no moze poza dostepnoscia silowni i sklepu :)
Strona 8 z 8
Dodaj odpowiedź