SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Slim fat -proba wydobycia piekna kobiecej sylwetki START

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejny dzien mojej dietetycznej przemiany:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzien trzeci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dzis moja miska wyglada tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22495 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
Rozkład makroskładników masz niestety fatalny - w śniadaniu same węglowodany i brak białka, w innych posiłkach z kolei brak ww. Serek wiejski solo to nie jest zbilansowany posiłek. Jednego dnia 85 gram białka, kolejnego 120. Ustal sobie jakieś makro i się go trzymaj; rozkładaj węgle, białko i tłuszcz równo w posiłkach.

Zacznij stąd - http://kulturystyka.pl/co-jedza-ladies-sfd/ - poczytaj co jeść, jak komponować posiłki.

A co do wyglądu - plaski brzuch wymaga też odpowiedniej postawy i spięcia mięśni, a Ty na zdjęciach garbisz się jakbyś miała na ramionach niewidoczne 50kg ciężaru i zupełnie tego brzucha nie trzymasz. Wyprostuj się, wciągnij brzuch, zepnij lekko mięśnie, to od razu zaczniesz wyglądać lepiej.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Ghorta ,
Fajnie, dziekuje za linka. Bardzo duzo Was tu czytam, buszuje po forum i Waszych profilach poznajac Wasze dzienniki i duzo sie ucze. Jest mi bardzo trudno komponowac posilki tak aby dobic do 2000 kcal. Stad ten misz masz z moimi makro. Wielkie dzieki, ze zwrocilas mi na to uwage. Kolejny krok do przodu. Na razie chyba moja miska tak pozostanie. A jesli chodzi o produkty, ktorych uzywam nie masz zastrzezen ? Sa ok ? Co do postawy, specjalnie sie tak przygarbilam do zdjec aby dokladnie pokazac brzuch. Bo on wlasnie najbardziej sie uwidacznia podczas pochylenia lub gdy usiade. Wowczas nikt nie wierzy w to co widzi. Zdjecia robilam zaraz po wyczerpujacym treningu i prysznicu stad wilgotne wlosy, Normalnie moja postawa jest ok, duzo chodze w olowkowych spodnicach i wysokich obcasach i juz to utrzymuje mnie w super pionie i miesnie brzucha napiete, przy slabym napieciu miesni zlamalabym sie w pol. Dziewczyny, czy jest na forum inna wegetarianka poza mna?
Eveline, dziekuje za Twoje rady. Sa bezcenne. Zwrocilam sie z prosba o pomoc w ulozeniu planu treningow. Bede miala pod koniec tygodnia. Do tej pory bede robila silowe z Ewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ewa nie robi treningów siłowych
Co do niekorzystnego wizerunku brzucha w pozycji pochylonej to każdy tak ma. Nie ma za bardzo możliwości, żeby zginając się w pół nie pojawiła się jakaś fałdka. Ty za to jesteś typowe skinny fat. Brak mięśni, trochę wody i tkanki tłuszczowej. Porządny trening, porządna dieta. Bez tego nie ma dalszej rozmowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Hej! Ghorta już zwróciła Ci uwagę o komponowaniu miski, a mi jeszcze jedna sprawa się nasunęła: omlet z dwóch jaj z miski z 3.06 powinnaś jednak wpisać swoje produkty: czyli jaja x 2 plus tłuszcz jaki użyłaś. Generalnie chodzi o pokazanie składników jakich używa się do komponowania posiłków. Nie widzę też w zasadzie żadnych WW: ryżu, kaszy??
Makaron i chleb codziennie- to trochę słabo


Zmieniony przez - bazylia35 w dniu 2017-06-05 08:05:52

Zmieniony przez - bazylia35 w dniu 2017-06-05 08:07:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dokładnie - wpisujemy produkty a nie gotowe dania. I przed obróbką, więc surowe mięso, kasza ryż przed gotowaniem itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Wysokie obcasy to akurat narobia Ci problemow z postawa a nie pomoga.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 05/06/2017 09:42:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tetiszeri, moje obcasy, moja sprawa. Jesli tylko to masz do powiedzenia to sie nie fatyguj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy pod test sprawnościowy

Wiecej