SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skutki uboczne po Dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie sie zastanawiam co wziansc mam do wyboru 5 strzalow tescia lub 3 Deca co jest bezpieczniejsze wogole jakie mmoga byc skutki uboczne po Deca, o tesciu to juz wiem co nieco.A tak przy okazji to jak wziansc te 3 Deca raz na tydzian czy jak. Raz tylko bralem koks 40 metek z odzywka a teraz chce cos lepszego mam 19 lat 190cm i 83 kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Popularna Deca, czyli Deca-Durabolin lub Nandrolone Decanoate jest jednym z najpopularniejszych środków dopingujących stosowanych w kulturystyce. Stosuje się go głównie w celu budowy masy mięśniowej i poprawy wyników siłowych. Najczęściej zaobserwować można łączenie go z Winstrolem, Testosteronem, czy Metanabolem. Podstawą jego działania jest zwiększenie dodatniego bilansu azotowego, zapasuj nitrogenu. Jest to bezpośrednim impulsem do hipertrofii komórek mięśniowych. Nandrolon wpływa również na zmniejszenie hormonu stresu - kortyzolu, co z powodzeniem jest wykorzystywane. Ma on dzięki temu silne właściwości antykataboliczne. Działa on również pozytywnie na nasz stawy. Wynika to z magazynowania w nich sporej ilości wody. Niestety po odstawieniu środka bóle stawów najczęściej powracają. Wpływa on również dodatnio na przemianę wapnia, zwiększając masę kośćca.

Najczęściej spotyka się dawkowanie w ilości 200-300 mg dla osób zaczynających swoją przygodę z dopingiem. 400-600 mg dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Jak każdy środek dopingujący, również Deca powoduje skutki uboczne. Są to między innymi:

- blokada wydzielania gonadotropin,
- zanik zdolności reprodukcyjnych,
- zaburzenie gospodarki lipidowej,
- uszkodzenie wątroby.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Efekty uboczne: wysokie ciśnienie krwi, słabe krzepnięcie krwi, krwotoki z nosa i z ran,wzrasta również możliwość występowania trądziku. U niektórych występują bóle głowy, seksualna stymulacja ,albo jej brak.

Podczas zażywania dużych dawek przez długi okres czasu może być wstrzymany proces spermatogenezy.
. W tym samym czasie przy dużych dawkach może być zauważana retencja wody. Bez wątpienia nie jest tak duża jak przy zastrzykach testosteronowych. Można ją wykluczyć poprzez stosowanie Proyironu z Nolvadexem.





Grzegorz
2

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Szkoda, ze nie napisales ile cwiczysz. 3 ampy Deki to malo troche, jesli mowimy o 200mg, bo jesli 50 to juz wogole mozesz sobie darowac.
ale jesli 200mg to moze tak:
1 tydz 100
2 tydz 200
3 tydz 200
4 tydz 100
4 tygodnie to troche krotko, wiec od 3 ja bym zaczal brac 2 tab. metki na dzien przez 4 tygodnie (ostatni po jednej) to by wydluzylo ten cykl do 6 tygodni.
albo moze tak:
1 tydz 100
2 tydz 150
3 tydz 150
4 tydz 100
5 tydz 100
i tez bym dodal metke od 3 tygodnia, w takich malych dawkach i nie dluzej niz przez miesiac nic sie nie powinno stac. Ale zrob sobie badanie bilirubina, Asp AT, AI AT, przed i jakis czas po, jesli przed bedzie juz cos nie tak z watroba to nie bierz sie za koksowanie.
Co do szkodliwosci to leonstar zripowal Ci cos z jakies strony, natomiast z autpsji moge Ci powiedziec, ze mi po 8 amuplkach nic nie bylo, zadnych krwotokow itd. Genetralnie jest uwazana za jeden z najbezpieczniejszych sterydow, napewno lepiej dece niz omke czy anapolon
Wiec jesli chodzi o mnie to lepiej Dece niz jakis testosteron.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"
2

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
Deka lepsza bez dwóch zdań!!!

Kedyś wkońcu będe Strong manem i dogonie Mariusza Pudzianowskiego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicze od 5 miechow duzych efektow moge sie spodziewac do tego bede bral super mass profesjonal kreatyne, glutaminei bialko?za odpowiedz zgury dzienki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
No to z "gury" moge Ci powiedziec, zebys pomyslal o kreatynie do tego gainera co najwyzej. Deca Ci narazie niepotrzebna.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
)) Dobre!!! Ja tez ci z "gury" powiem- nie baw sie w koksy, kreatyna przy dobrym treningu da ci porownywalny przyrost sily a w polaczeniu z dobrym gainerem jeszcze zyskasz troche na masie. I jezeli myslisz o dłuzszym bawieniu sie w ten sport to nie bierz koksow tak wczesnie bo pozniej bedziesz musial wchodzic na wyzsze dawki a to co zrobisz teraz szybciej ci spadnie.

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WEDŁUG MNIE DEKA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary, 5 miesięcy i już jesteś po metce i myślisz o dece?! Nieźle. Ja osobiście dopóki jeszcze niie brałeś większych ilości radzę ci kreatynę i do tego gainera. Do wykorzystania są jeszcze różnego rodzaju aminokwasy. Pamiętaj, że jak już zaczniesz koksować, to jesteś już skazany na to. Później zwykłe wspomaganie możesz sobie darować. Ja na samych odżywkach w 1 rok zyskałem 9kg. Wiem, trwało to aż rok ale wierz mi opłaca się.

...ciemność, widzę ciemność...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 400
radze posłuchac kolegow i dac sobie narazie spokuj z koksem, proponuje masakre razem z mutant mass pozdro
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja piyerdole patrz na datę
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINSTROL 5mg??

Następny temat

skutki uboczne - lekko przesadzone ???

WHEY premium