SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skutki uboczne HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 92367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam zamiar zakupic HMB ale drecza mnie pewne watpliwosci.. Czy HMB ma jakies skutki uboczne wplywajace na watrobe albo inne narzady (np. genitalia)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
HMB, to skrót od nazwy kwasu hydroksymetylomasłowego (B-hydroxy-B-metylomaślan), jest on pochodną jednego z aminokwasów, mianowicie BCAA, mówi się, że stosowanie HMB wspomaga przyrost masy mięśniowej, a także redukcji, w zależności od spożytej ilości kalorii i naszego celu treningowego. Warto nadmienić, iż HMB spełnia swoje zadania właściwie tylko i wyłącznie u osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią. Wykazuje ono działanie antykataboliczne. HMB jest preparatem powstającym na skutek proteolizy, czyli procesu prowadzącego do rozpadu protein.

Stosowanie HMB nie wykazuje żadnych skutków ubocznych, jednak warto pamiętać, iż proteoliza jest procesem, który powoduje pozostawienie niestrawionych resztek, aby zapobiegać ich przekształceniu się w szkodliwe związki, dlatego zaleca się równoczesne stosowanie probiotyków, aby nie podrażnić żołądka, ponieważ wystąpić mogą bóle brzucha, nudności, niestrawność, czy wymioty. Probiotyki pozwolą nam uniknąć tych nieprzyjemności.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Bez przesady, to nie koks. Są nawet pewne zalety np: HMß wzmacnia system immunologiczny oraz obniża poziom cholesterolu. Podczas intensywnego treningu HMß przeciwdziała zniszczeniom mięśni, minimalizuje redukcję białek oraz pomaga w naprawie tkanki mięśniowej. Skutecznie wspomaga przyrost siły i masy mięśni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Nie wiem czy takie bez przesday ...mam znajomego, któremu poleciłem HMB i po tygodniu suplementacji wystąpiły u niego silne bóle w okolicach żołądka... nie wiem czy to od HMB, ale pomęczył sie jakiś jeszcze tydzien i odstawił preparat, a bóle ustąpiły...

...i co wy na to???? tez mi sie nie chce wierzyć ale ??????

REDRUM it's my not recommended behavior
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktoś tam pisał o zgadze, ale ja nie miałem nic po hmb oprócz samych pozytywnych skutków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mozna brac HMB w fazie poczatkowych cwiczen??
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2736
Biore hmb olimpu (6 tab dziennie) od okolo 20 dni. Czesto od tego czasu boli mnie zoladek, nie mowiac juz o zgadze, nie zartuje.
Zostalo mi jeszcze kolo 30 tab. olimpu i 120 ultimate. Co radzicie? Przestac brac?
Biore przewaznie na "pelny" zoladek.

Pozdr. De\/@$t0
1

Pozdr. D3vA$t0...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja trzaskałem przez 3 miechy 6-8 tabsów ultimata na pusty żołądek i nic mi nie było.. Ale jak dla mnie to za "droga impreza", bo przyrosty też znikome były. Jedynie tłuszcz się dobrze spalał i trochę szybsza regeneracja

Właśnie mam przed sobą "muscle" z 1999 i jest tu reklama hi-teca ze słodkiem, że jakoby HMB tej firmy brane przez niego rano i tuż przed snem 0,8 ml i bezpośrednio po treningu 1,4 ml dało mu w ciągu 3 tygodni 16 kg masy mięśniowej i jeszcze powiedział: "moje cele i możliwości wkroczyły w nowy wymiar i nie ma juz dla mnie rzeczy niemożliwych".
Dobre nie? Że też człowiek wierzył w takie bzdury
Od tej pory nie wierzę reklamom

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
Ja biore juz 4 miesiadz HMB i musze przyznac ze jestem w 100% zadowolony, nie mialem zadnych problemow z zoladkiem i zgaga. Polecam branie HMB pod jednym warunkiem, ze jest marki Olimp. Moj kolega bral HMB marki Trec i ani nie poczul poprawy miesniowej to na dodatek niestety bolal go zoladek, takze polecam HMB marki Olimp. Jezeli ktos ma ochote probowac z Geinerami to moj znajomy poleca Geinera firmy Trec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
****a co za d****
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11548
ja ******le ale lol no moze urosna ci od tego genitalia bo masa miesniowa nie bardzo
1

>Nie dyskutuj z d****em bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem<
http://www.youtube.com/watch?v=330zACU0b6E&mode=related&search= 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
volfi a ty jestes nielepszy, nawet niewiesz dlaczego nazwalem go d****em..
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna-ktora?

Następny temat

A GLUTAMINA HI - TECA?

WHEY premium