SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skuteczny trening na drążku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Jest to trening oparty na know-how przekazanym przez Arnolda . Sam go stosuje i daje niesamowite rezultaty (min. piekielna pompa).
Przedewszystkim zaczynamy od obciazenia, niezaleznie od waszej wagi na pierwszym treningu zastosujcie ciezar 5kg. Najlepiej wlozyc sobie obciazenie do tornistra i zawiesic na plecach.
Trening ten opiera sie na 50 powtorzeniach, ilosc serii jest nieistotna. Polega to na tym ze robicie tyle powtorzen w seri ile dacie rade. Np. w pierwszej seri moze to byc 15 powtorzen, w drugiej 12 w trzeciej 10 itd. W ostaniej mozecie zrobic nawet jedno powtorzenie byle bylo te 50.
Po kazdej seri radze sie obejrzec w lustrze, aby pompa zwiekszala wasza motywacje na biezaco .
Na nastepnym treningu (np. za tydzien, ale jak chcecie mozecie robic co 5 dni) zwiekszamy obciazenie o 1kg (moze byc 0,5) i robimy 50 powtorzen.
Po dluzszym czasie robienia tego treningu zobaczycie jak wzrosnie wam liczba powtorzen bez obciazenia, i kto wie, moze podciagniecie sie na jednej rece?
Pozdro

Push The Limits!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
King nie moze sie mylić, trenował go sam Armor King wiec cos w tym musi być .
Pozdro.

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Umarl Krol, niech zyje Krol Bez spamu prosze

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
ciekawy artykuł, chyba spróbuje tylko czy mam go stosowac raze mz plecami w treningu?? Najpierw te podciągania na drązku pozniej wiosłowania,martwe ciagi...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Jak chcesz mozesz dodac wioslowanie, jezeli nie bedziesz zabardzo zmeczony...
Ciagi dowolnie, poniewaz drazek nie rusza prostownika grzbietu.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A efekty wizualne tez są dobre???
Czy raz w tygodniu wystarczy,czy z czasem czesciej sie robi??

Sog polecial

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Mozesz robic czesciej, to zalezy od ciebie.
A efekty wizualne sa bardzo dobre.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 519
A co do podciągania się to w jakim uchwycie?I czy szeroko łapać drążek czy wąska?Ja mam zamiar robic ten trening po silowni w dzien kiedy cwicze klatke i plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Mozesz chwytac podchywtem lub nadchwytem, jak wolisz. Ja robie podchwytem.
A co do szerokosci, to rob jak najszerzej.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1076
slabo ze ja zrobie te 50 razy,jeszcze szerokim nachwytem i jeszcze z 10kgs na plecach
wy tak umiecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Ja robie okolo 30 powtorzen bez obciazenia, ale podchwytem.

Push The Limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z prostownikami

Następny temat

Proszę zorientowanych w temacie o krytykę tych planów treningowych! ;)

WHEY premium