SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skurcze komorowe u 19 latka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1068
Witam, niedawno pisałem z problemem dotyczącym szybkiego męczenia się podczas wysiłku i mocnemu biciu serca. Jestem po próbie wysiłkowej i lekarz powiedział, że niby wszystko w porządku ale odnotował kilka skurczów komorowych kiedy wysiłek był co raz większy. Powiedział, że to jest normalna rzecz i że sporo osób coś takiego ma, no ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć, w końcu to nie należy do najprzyjemniejszych uczuć i na dodatek ciężko przy tych skurczach wykonywać normalnie trening. Czy ktoś z was miał problem z czymś takim i wyleczył to jakoś? Mi lekarz jedynie zasugerował, że za bardzo się denerwuje (mam nerwicę) i to może być powodem objawów, ale sam już nie wiem. Na serce robiłem jeszcze echo i ekg miesiąc temu i wyszło w porządku. Oprócz tego robiona była morfologia krwi oraz tsh i kreatynina. Czy powinienem zrobić jeszcze jakieś badania, czy iść z tym do psychologa? Dodam jeszcze, że ten skurcz złapie mnie zazwyczaj podczas stresujących sytuacji a także wysiłku fizycznego wymagającego ruchu, takiego jak bieganie czy energiczny marsz.


Zmieniony przez - SonnyUSA w dniu 2017-06-06 21:25:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4815
ja przez jakies 5/6 lat mialem problemy z arytmia , na holterze o ile dobrze pamietam mialem okolo 500 dodatkowych( byly komorowe , nadkomorowe pojedyncze , salwy) , dodam ze odzczuwalem je bardzo mocno , byly dni , tygonie kiedy w ogole nie moglem przez to funkcjonwac. Przez caly ten czas chodzilem od lekarza do lekarza i nikt ni potrafil mi pomoc , wszyscy bagatelizowali probem (za mlody , zmyslam itp) , czasem byly przerwy nawet kilku miesieczne bez ani jednego skurczu ale wracaly i za kazdym razem bylo coraz gorzej. bralem leki na arytmir i chodzilem do psychologa ale nie mialo to wplywu na serce , czy bralem czy nie bylo tak samo. Teraz od jakiegos roku mam sporydycznie kilka dziennie (byc moze przstalem je ta mocno odczuwac). Jednak za kazdym skurczem idzie strach ze znowu wroca;d tak juz pewnie bedzie do konca zycia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

slabe libido- badania,wyniki prosze o pomoc ;)

Następny temat

Wypadek na rolkach. Kontuzja...

WHEY premium