SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skrzyp polny...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 116
Czy ktoś z Was brał ten specyfik?. Ponoć pomaga paznokciom, włosom i poprawia stan skóry. Wczoraj kupiłam Skrzypovite z nadzieją, że wzmocni mi paznokcie;->.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
jedno wiem zena te 3 sprawy pomaga nie wiem vczy dobrze pisze ale chyba "Mertz special"

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
skrzyp pomaga
włosy, paznokcie, skóra..

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
chyba pomaga,ja brałam jednocześnie skrzyp i capivit a+e
włosy były bardziej puszyste,paznokcie nie wiem,bo mam tipsy,a cera nawet gładsza:)jednak teraz już nie biore,bo nie mam czasu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
jednak teraz już nie biore,bo nie mam czasu:)
aż tyle zajmooje połknięcie kapsoołki i tabsa?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
hehe no ja jestem leniwa i zawsze zapominałam o tych tabsach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Capivit A+E zawiera syntetyczną postać wit. E (prawie się nie wchłania).
lepiej kup TokovitE, VitoleE (wit. E poch. naturalnego).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 116
ja brałam capivit i nie pomagało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
ja biore Skrzypovite i jesli chodzi o pazury to jest zdecydowanie lepiej, cera tez troche lepsza, a wlosy raczej bez zmian, w sumie zostalo mi jeszcze ok pol opakowania, wiec czekam az mi sie konczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
Słuchajcie, a jak lepiej? Ja też miałam problemy z cerą, włosami i pazurkami, początkowo myślałam, że to może hormony - ale nie, lekarz wszystko wykluczył. I odradził jakieś tam skrzypovity itp. Powiedział że to działa doraźnie na te rzeczy, a organizm musi na stałe uzupełniać braki wszystkich witamin i mikroelementów. Więc biorę już od miesiąca najpełniejszy pod względem składu preparat na rynku i chyba najtańszy - VITRUM (za 100 tabletek zapłaciłam 24 zł). No i trochę lepiej i na włosy i na paznokcie i na cerę. Jak myślicie, a może jednak lepiej tylko brać witaminy i minerały na te problemy? Brał ktoś np. skrzypovitę a potem komplet witamin i minerałów? Dla porównania? Co prawda po tych witaminkach to i ja czuję się trochę lepiej. Szczególnie jeżeli chodzi o wszechpojęty zapał;))

Aha strona z tymi witaminkami to: http://www.unipharm.pl/cons_vitamines_V_all.html

Pozdro, odpiszcie jak coś wiecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest zdrowsze Przetwory z marchwi czy beta karoten w kapsułkach??

Następny temat

tatuaż henną:>??

WHEY premium