SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skręcona kostka zakrzepica alkohol

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 571
Witam dokładnie 3 tygodnie temu skręciłem kostkę przez 2 tygodnie miałem ją wszynie po zdjęciu szyny lekarz zalecił branie maści przeciw bólowej stosuję ja od ponad tygodnia opuchlizna zeszła lecz widać małego siniaka w ten piątek mam zamiar wypić alkohol z moimi znajomymi z okazji 18 urodzin lecz martwie sie o zakrzepice.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
W szkołach to już chyba niczego nie uczą...

Alkohol wpływa na krzepliwość, tak, ale ją zmniejsza, nie zwiększa, więc raczej zakrzepicy nie spowoduje.. Prędzej wylew

Co nie znaczy, że jest zdrowy i że na sfd polecają
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie ma obaw , bardziej uważaj żebyś po alko nie skręcił ponownie tym bardziej jak nie odzyskałeś pełnej sprawności i propriocepcja jest zaburzona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem mięsniowy, bark, łopatka, dźwigacz łopatki, miesień równoległoboczny

Wiecej