SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skręcona kostka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2986
Witam w poniedziałek ja lekcji wfu podczas gry w siatkówkę Po ataku źle upadłam na lewą stronę i skręciłam kostkę(iwersja) nie bylem z tym u lekarza stwierdziłem że Po czasie samo przejdzie oceniem to na 2stopiem uszkodzenia, opuchlizna, mogą całkiem wyłączona z ruchu bo każda próba stawania na nogę konczy się strasznym bólem jednak mogę kostką ruszać góra, dół oprócz boków :) glowne pytanie jest takie czy znacie jakieś ćwiczenia na wzmocnienie kostki oraz Po jakim czasie będę mógł wrócić do treningów i cardio(aktualnie redukcja) :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Idź lepiej do lekarza i sprawdź czy nie jest nic zerwane, brat lekko skręcił na siatkówce w połowie sierpnia i do tej pory odczuwa jeszcze ból.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kwestia podstawowa czy nie doszło do uszkodzenia strukturalnego bo wówczas będzie inny czas powrotu do sprawności, kolejna to kwestia prawidłowego postępowania bo przy jego braku (jak na razie w Twoim przypadku) temat się może trochę ciągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2986
Jak narazie to 3 razy dziennie smaruje kostkę altacetem, bandazuje bandażem elastycznym żeby trochę usztywnic no i od 2 dni praktycznie cały czas leżę mając nogę na lekkim podwyższeniu, ruszam tylko wtedy kiedy muszę jak np pojscie do łazienki, Jak na 2 dni to chyba czuję lekką poprawę ale w sumie moglbym profilaktycznie jutro jechać na sor bo i tak leżę w domu całymi dniami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Skonsultuj się ze specjalistą i w zależności od uszkodzenia dalsze postępowanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24
Ja zastosowałem żel Cold Active. Zadziałało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Takie postępowanie zazwyczaj (a pod względem czynnościowym) będzie niewystarczające i pierw trzeba ustalić stopień uszkodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia brzucha i wygięte plecy. Jak docisnąć odcinek lędźwiowy

Następny temat

Problem z niskim testosteronem

WHEY premium