SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skonsultuj technikę ćwiczeń

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Szajba - najszersze, triceps i przedramona rozciągaj. Jeżeli masz gumę.


- najszerszy


lub

- triceps


- nadgarstki, przedramiona - od 4.30min zaczyna się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Rozciągania z gumą są kozackie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Rion, rozwierając stopy na zewnątrz łatwiej mi miednicę zrotować, dzięki czemu mogę zejść głębiej. Fakt, że wtedy podwijam ogon, ale wykombinowałem sobie, że więcej korzyści wyniosę z głębokiego siadu, a lekkie podwinięcie nie będzie niosło ze sobą negatywnych skutków ubocznych. Dziewięćdziesiąt kilo to obecnie mój maks w seriach 5x5, także niespecjalnie skupiam się na ruchu w dół. W dni gdy lecą siady tylne w układzie 5x5, wykonuję również przednie w układzie 5x10 (aktualnie 70kg) i wtedy zwalniam ruch w dół i pracuję nad dynamiką ruchu w górę.
Mam spiąć brzuch? Chłopie, ja mam czterdzieści cztery lata, a od trzech lat zajmuję się sportem. Mój brzuch jest spięty Tak myślę
Popracuję nad tym

Paula, właściwie to chyba nic mi się nie blokuje, tylko mam przedramiona za długie. Myślę, że muszę popracować nad nadgarstkiem i łokciem. I o ile to pierwsze to nie problem, to nie wiem czy da się poprawić mobilność w łokciu

VVizard, dzięki za filmiki. Pooglądam, a kto wie może nawet Starretta odkurzę i poczytam

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Bez względu od wieku brzuch ma być spięty Jeśli z tak ułożonymi stopami jest Ci wygodniej zejść to skróć nieco zakres ruchu aby tego podwinięcia bioder uniknąć. Jakość przysiadu sporo na tym zyska a poza tym zdecydowanie zdrowiej dla kręgosłupa.
A teraz tylko czekać aż na brzuchu będzie krata

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Jak wyglada MC ? Widac cos czy przyblizyc nast razem? https://m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Jest całkiem nieźle ładnie trzymasz głowę ale przed rozpoczęciem każdego powtórzenia zadzierasz ją do góry. Poza tym całkiem fajnie bo widzę, że już ciężar dla Ciebie jest sensowny.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Plecy ok.
Głowa do poprawy, musisz nad nią zapanować, przestać gapić się w to lustro przed sobą.
Popracuj nad aktywacją pośladków, to z nich powinien zaczynać się ruch. Trzeba mocniej pchać biodra do przodu. Jak to poprawisz ciężar znacząco pójdzie do góry.
Pozdrawiam

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Mi się podoba. Jedynie te głowe ustaw w jednej pozycji i jej nie zmieniaj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Ok dzieki Panowie, dlatego nagrywam i ogladam ciezaru nie nakladam nie wiadomo ile, chce wpoic nawyk dobrej techniki, dobrze ze temat ktos czyta to bede mogl inne cwiczenia podrzucic
Do tego swiezo po redu waga obecnie 74kg, nie ma co szarpac


Zmieniony przez - f3dorr w dniu 30/12/2017 11:29:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W dziale jest mały ruch, a więc raczej żaden temat nie pozostanie niezauważony.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front and back squats

Następny temat

Łódź Garage Games

WHEY premium