SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skoczność

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie Waszym zdaniem są najskuteczniejsze metody wyrobienia skoczności potrzebnej do opanowania kopnięć obrotowych z wyskoku, wiem że nie przydadzą mi się one w walce na ulicy , ale potrzebne są na egzaminach i fajnie jest pokazać je qmplom lub dziewczynie.Zgóry dziękuje za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kumple siatkarze robią tzw. "żabki" z obciążeniem na ramionach, ale to podobno strasznie rąbie po stawach.
Można też skakać przez płotki, co jakiś czas podnosząc wysokość (to tak jak z lnem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sok z gumijagód:)



Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA

Zmieniony przez - Boruta w dniu 01-06-24 00:32:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4976
)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli trenujesz styl w ktorym potrzebna jest skocznosc (np. TKD) to kwestie treningowa powinienes miec zapewniona przez trenera, proste.

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuje kyokushin , mamy też sparingi w rękawicach z kontaktem na głowe ale tylko dla zawodników.U nas nie ma zbyt wiele obrotówek z wyskoku , a pozatym nie mam teraz kontaktu z trenerem a chciałbym w czasie wakacji potrenować sam.
Pozdr.Mithrandir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
sprezyny na nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


sorry ze sie powtarzam

moro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Zmien plyte to nie bedziesz sie powtarzal:)


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw się rozciągnij to nie będziesz mósiał skakać i też wykręcisz obrrrrrr.

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oto opis treningu Oyamy na skocznosc:

"Kiedyś przeczytałem w pewnej książce, iż starożytni mistrzowie zajmujący się siłami nadprzyrodzonymi, rozwijali zdolność skakania poprzez wielokrotne przeskakiwanie nad lnem. Len należy do roślin, które rosną bardzo szybko. Zasadziłem tę roślinkę w koło mojego małego pola uprawnego, gdzie hodowałem warzywa. Gdy roślina urosła, uzyskała wysokość około 150 centymetrów. Przeszkody o tych rozmiarach nie można przeskoczyć z miejsca. Jednakże trening pomógł mi w uzyskaniu pewnego pułapu fizycznej sprawności. Dzień w dzień skakałem po trzysta razy nad lnem."

Popytaj sie tez tych, ktorzy trenuja kosza, co oni robia aby poprawic skocznosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...wniosek: trzeba skakac!

mozesz sprobowac tez takiego cwiczenia:
robisz przysiad z tego przysiadu wyskakujesz i podciagasz kolana do klatki piersiowej i lodaujac robidsz nastepny przysiad i tak do bolo

moro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

własna sala BJJ

Następny temat

Ćwiczenie nóg!!

WHEY premium